Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekomnál aranykártyásként...

Telekomnál aranykártyásként lehet venni aranykártyásokra vonatkozó kedvezménnyel más telefonszámra telefont?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van épesapám, aki előfizetéses és aranykártyás, plusz vagyok én, szimplán feltöltőkártyás.

Telefont szeretnék venni, de az akció amit a telekom kínál, csak aranykártyásoknak lehet igénybevenni. Több lehetőség is megfordult a fejemben, bár lehet hogy hülyeség.

Az alapeset hogy megveszi ő a telefont a saját számára, minden marad így.

Viszont neki van kihasználatlan 500 mb internetforgalma, plusz az előfizetés is elég feleslegesnek tűnik. Tehát ha én lennék elöfizetéses az ő aranykartyáját igénybelehet venni a rendelésnél? Elvileg a telekom oldalán több kártyát is lehet kezelni, csak nem tudom mi a hatásköre.

Csak az internetforgalmat gondolom nem lehet másik számra igényelni. (?)

Milyen lehetőségek vannak?



2016. dec. 8. 20:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!