Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankkártyámat minden országb...

A bankkártyámat minden országban ingyen használhatom? Törökországban vettem egy pizzát és 1600 helyett 1700-at vontak le, lehet csak a penzvaltast számoltam el, de kíváncsi vagyok, hogy lehet-e, hogy felszámoltak extra pénzt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul számoltál - a forintot váltják a kártyád devizájára, majd azt az összeget a helyi devizára.
2017. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja, dupla konverzió miatt simán lehet 1700, amit te közép árfolyamon 1600-nak gondolsz.
2017. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem online vásárlásnál is ha más devizával fizetek 1-200ft közötti összeget levon az átváltás miatt, lehet neked is ez volt a baj
2017. okt. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rosszul szamoltal? En gyakran hasznalom a kartyamat Torokorszagban (dombornyomott mastercard), es mig korabban ugye 1 lira 100 forint korul volt, manapsag inkabb 75 forint. De az en kartyatipusomnal pl. teljesen megeri vasarolni, mert semmi plusz koltseggel nem jar, ellenben mivel ugye forintrol vonnak, igy olyan mintha 3000 forintnyi arucikket vennek kevesebb mint 3 ezerert manapsag (mert az arak meg nem emelkedtek). Mennyi liraert vetted a pizzat?
2017. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!