Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen társkeresők vannak,...

Milyen társkeresők vannak, amik ingyenesek (vagy csak az extra szolgáltatásokért kell fizetni), és aktív is, tehát viszonylag sokan vannak rajta?

Figyelt kérdés
Normális kapcsolat, nem szexpartnerkereső, meg unaloműző.

2015. febr. 5. 18:20
 1/7 anonim válasza:
Ilyen oldal engem is érdekelne. 18/F
2015. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nem társkereső,de esetleg badoo :d
2015. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos túl jól ismerem azt az oldalt.
2015. febr. 6. 11:20
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Levél írásért stb sem kell fizetni mint a többi oldalon, csak extrákért, pl. hogy kiemelt legyél egy ideig, de az sem különösebben drága.

2015. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Badoo!! Én ott találkoztam a mostani barátommal és ő a legédesebb, leghelyesebb, legudvariasabb pasi, akivel valaha találkoztam! :3 Vannak ott normális emberek, ha te is úgy adod elő magad. Persze aláírom, hogy rengeteg gyökérrel is lehet találkozni, mind lányok, mind fiúk körében, de ez akárhol így van. Csak türelmesnek kell lenni. :)
2015. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Diamonds ténylegesen ingyenes, és elég jó. Meg persze, minél többen regisztrálnak(tok), annál többen lesznek rajta. [link]
2016. márc. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha már így feljött újra a kérdés... Badoon találtam meg végül én is, fél évvel ezelőtt :D
2016. márc. 17. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!