Provident gyors kölcsön?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nos csak szeretném felvázolni a dolgokat mert nem teljesen értem.


70.000-ret akarnék felvenni gyors kölcsönnel s 72 hetes lenne a törleszés.

A kamat meg 11456.

nos hogy is megy ez a kölcsön? Nomeg ha jól olvasom ehez nem kell fedezet se számlán se munkahelyi?

Nos ha fel is venném van olyan lehetőség hogy egybe kifizetem ha van annyim s nem elhúzni a 72 hétig?



2017. okt. 26. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Munkahelynek lennie kell,különben nem kapod meg! Mivel kamat megy rá nem 70.000 fizetsz vissza,hanem sokkal többet!
2017. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
70ezres hitel minek kell az embernek? Komolyan nem értem...
2017. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Mert mondjuk, ha valakinek tönkremegy a telefonja, és hirtelen nem tud miből venni másikat, csak hitelre..

Vagy bármi más. Tönkre mehet a mosógép, a TV stb. Nem mindenkinek van megtakarítása.

2017. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

"Nem mindenkinek van megtakarítása."


Na ez a baj...

2017. okt. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Nem mindenki teheti meg, hogy meg tudjon takarítani.

Én pl kb 10ezret tudok havi szinten félre tennina fizetésemből, vagy még annyit sem.

Ha nekem tönkre menne valamim, nekem is hitelt kellene felvennem.

2017. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha 10ezret félre tudsz tenni, akkor van megtakarított pénzed. Nem olyan telefonra van szükséged ami 3 havi fizetésedbe kerül... meg nem 300ezres lapos tévére.
2017. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

"Mert mondjuk, ha valakinek tönkremegy a telefonja, és hirtelen nem tud miből venni másikat, csak hitelre"


Akinek tönkremegy a telója, írjon privit, itt rakosgatom a szekrényen a régi 2330-as Nokiámat, töltő is van hozzá, kölcsönadom amíg össze nem dollározza egy újnak az árát. Telefonhitel - a legnagyobb szánalom.


De a kérdésre válaszolva: igen, 70.000-es kapsz kézhez, a 72. hét végére 81.545 Ft-ot fizetsz vissza. Általában van lehetőség előtörlesztésre, de van hogy azért fizetni kell. A Provident érdeke, hogy Te 72 hétig elhúzd a hitelt, így ő megkaphatja a 11.000 Ft-ját, melyet vélhetően a hitelfelvételed időpontjában már előre el is költött. :)



Az idő előtti tőkevisszafizetés

2017. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nos kezdjük ott. Hogy lett egy tartozásom annó még viszont most csökkent a határidő s a maradékot kérik azonnal.

munkahelym most jelenleg nins költözés miatt.

Így nincs fedezetem mögötte.

tehát egy tartozás maradékát akarom rendezni.


igen tudom olvastam nem 70zret kell visszafizetnem hanem 81.456-ot.

s lehetséges lenne 72 heteset választani heti 1300ftos törlesztéssel. viszont nem teljesen tudom mik a lehetőségeim.

2017. okt. 26. 14:13
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

"Nem mindenki teheti meg, hogy meg tudjon takarítani."


De, szinte mindenki megteheti, megtehetné!

Aki pedig nem, az a hitelt hogy fizeti vissza? Nem volt 70 forintod, de van 80 hitelre? Ez nem ellentmondásos?

2017. okt. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem nem volt 70 ezrem most s nagyon gondolkodom a hitelen s jöttem ide érdeklődni hogy is megy ez mert eddig sose volt rá szükségem.

S nem nm lesz azonnal 80 ezrem ne így gondold.

de 52 vagy 72 hétig fizetve heti 1300at nem lenne gond.

Bár úgyis meglenne már rá a pénz hamarabb mint 52 hét.

De most vállaljam azt hogy ez a 83ezres hitel törlesztés vagy ugrik a ház.


S csak érdeklődni jöttem mit hogxy kell csinálni s mire számítsak s jövedelem nélkül vehetek-e fel ilyen személyi gyors kölcsönt ha valakinek volt már tapasztalata vele.

mivel nem akarok olyanba bukni mint más emberek mint akit irtatok embereket a három havi fizetéses telefonnal hogy felvesznek 500ezres hitel egy telefonért a többit elköltik pár nap alatt majd nyvajognak s nem fizetik a hitelt.


Én csak annyit akarok felvenni amennyii kell nem akarok költekezni, mert én igen takarékos ember vagyok magamra is keveset költök.

2017. okt. 26. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!