Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 14 évesen berakhatok a bankba...

14 évesen berakhatok a bankba pénzt a bankszámlámra?

Figyelt kérdés

Van OTP junior bankkártyám, és az lenne a kérdésem, hogy én egyedül 14 évesen elmehetnék-e a bankba betenni a pénzt a bankkártyámba. Tehát mit tudom én 1500 ft-ot vinnék magammal, húznék sorszámot és akkor odamennék az egyik "pult"-hoz és betehetnék pénzt?


Törvényes képviselő nélkül is akár? Tehát szülő gondolom nem kell hozzá, vagy mégis? És esetleg ha én betennék 14 évesen nem szólnának érte, hogy csak 18 éven felülieknek lehet?


Csak mert anyum nem nagyon ér rá, és neten szeretnék venni 1-2 dolgot, viszont anyumat nem kérdeztem erről. Mert akkor csak hülyeségne tartaná, hogy minek, bár ebbe nem akarok belemenni jobban.



2017. okt. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszed magaddal a személyi igazolványt, akkor minden további nélkül befizethetsz a saját számládra.
2017. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez biztos? Mert nem akarom, hogy elmegyek és mondják h 18 éven felülieknek lehet csak meg ilyesmi
2017. okt. 26. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Kérdeztél, válaszoltam, nem hiszed el... akkor mi a búbánatnak kérdezel?


1. - ha hivatalos, megbízható választ szeretnél, akkor nem a gyakorin kell kérdezni

2.- létezik egy olyan technikai eszköz, hogy TELEFON - felhívod az OTP-t és megkérdezed

3.- ha ez a megoldás nem tetszik, akkor kikeresed a neten az OTP honlapját és ott munkaidőben, az élő chat-en meg tudod kérdezni. (1-es vagyok)

2017. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Igen. Ha bemész a bankba, tied a bankkártya, van nalad lakcimkartya es személyi.


(a bank szereti ha penzt tesznek be)


Első: Mit kotozkodsz! Nem egy felnőtttel van dolgod hanem egy gyerekkel. Meg nem tudja hogyan kell elintézni a dolgokat. Most tanulja.

2017. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. okt. 27. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!