Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csoportos beszedési megbízást...

Csoportos beszedési megbízást hogy kell indítani (mobiltelefon-előfizetés díját automatikusan vonják le bankszámlámról)?

Figyelt kérdés

Mobiltelefon-szolgáltatónál elektronikus számlázás van nekem beállítva (előfizetést nemrég kötöttem, első számla összegét ki kellett fizetni, mondták, hogy a banknál kell elintéznem a csoportos beszedési megbízást, ha úgy szeretném fizetni a számlákat)...

Netbankom van (OTP), csak akkor tudom ezt elintézni, ha már a kezemben van a majdani befizetendő számla, vagy előre is? (azt szeretném, ha már előre levonná a befizetendő számla összegét is)...



2017. okt. 29. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A netbankos verziót nem ismerem, én szeretem az ilyent személyesen intézni. Nem kell hozzá számla, csak a mobilszolgáltatótól kapott papírok, azon rajta van az azonosító, ami a banknakkelleni fog. Bemehetsz már most is, úgys van egy kis átfutási ideje a dolognak.
2017. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!