Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A PayPal nem lép tovább...

A PayPal nem lép tovább onnan, hogy "verifying your information"? Az eladó keresi rajtam a pénzt.

Figyelt kérdés
Milyen adat nem stimmelhet?
2017. nov. 23. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Borzalmas rosszul irtad ki a kerdest. Nem irtad le pontosan, hogy milyen statusznal irja ezt ki. Ez regisztralas utan van egybol? Megvolt a verification? Tehat kuldtel nekik szemelyi igazolvany masolatot, stb...? Mert ha igen, akkor varni kell, hogy ezt feldolgozzak.

Azt, hogy "milyen adat nem stimmelhet" eleg nehez megmondani, mivel semmit nem irtal arrol, hogy mit adtal meg nekik eddig.

De ettol fuggetlenul amig nem vagy "verified" felhasznalo, addig is tudod hasznalni a fiokod, csak korlatozva vagy X osszegre.

Mi az, hogy az elado keresi rajtad a penzt? Ha o az elado akkor Te fizetsz neki. Fizetni meg amugy tudsz igy is.

2017. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintemcmeg ez a sz.r Paypal a borzalmas.

Hitelesítve van: bankkártya, bankszámla, hitelkártya.

Van rajta egyenleg, át is váltottam USA dollarba.

Ebayen akarok fizetni, ahol miután remegyek a fizetésre, megadom a jelszavamat, nem lép tovább.

Hanem ezt írja ki.

Az eladó keresi rajtam, mivel aukción vettem és egyszerűen nem tudom kifizetni.

Azért keresi, mert én vásároltam tőle.

2017. nov. 23. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a Paypal Support-nak írsz? Lehet ők talán meg tudnák oldani a problémád...
2017. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok jól angolul, hátha valaki még járt így.
2017. nov. 23. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as voltam. Igen jártak, elég sokan, pont ezért írtam, hogy a Support az első. Próbáld meg másik böngészővel a fizetést, mert volt már az is probléma, hogy nem tudta fizetni az adott böngésző frissítése miatt.
2017. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hát 3 fajta böngészővel megpróbáltam, semmi. Nagyon ratyi az egész PayPal.

Megpróbáltam a szerény angol tudásommal írni az eladónal, ilyenkor nem tudom mi van.

2017. nov. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!