Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SÜRGŐS Miért nem tudok fizetni...

SÜRGŐS Miért nem tudok fizetni paypal-on? Verifying your information.

Figyelt kérdés

Eddig tudtam fizetni paypallal, most valamiért nem enged. Az ebay fiókomban a megvásárolandó termékek benne vannak a kosárban, amikor viszont ki szeretném fizetni őket paypallal, csak ez a felirat látható "Verifying your information..." és forog a kis töltést jelző karika végtelen ideig. Eddig telefonon tudtam fizetni, de ma már nem enged valamiért. Vagyis pontosabban nem történik semmi, csak a végtelenségig pörög a töltés jelecske és ennyi. Eddig valamiért számítógépen sem tudtam fizetni, mert ugyanez a probléma jelentkezett, de nem érdekelt, mert ugye telefonról ment a dolog, de már az sem.


KÉRLEK GYORSAN ADJATOK SEGÍTSÉGET A PROBLÉMÁRA, MÍG LEHETŐSÉGEM VAN KIFIZETNI A TERMÉKEKET, MERT 3 NAP MÚLVA MÁR NEM LESZ RÁ LEHETŐSÉGEM.


A SEGÍTSÉGET ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!



#fizetés #hiba #PayPal #Verifying your information
2017. nov. 10. 18:19
 1/3 A kérdező kommentje:

Furcsa. Készítettem egy másik paypal account és így nem jelentkezik a hiba. Ugyanazt a kártya adatot adtam meg, minden ugyanaz és engedett fizetni a rendszer. Mi lehetett a probléma a másik accounttal szerintetek?

Azért kérdem, hogyha jelentkezne újra a hiba, akkor hogyan tudom majd kiküszöbölni. Ne kelljen havi szinten új paypal accountot csinálnom :D

2017. nov. 10. 19:39
 2/3 Kálmán Zsolt válasza:

Ugyanez a problémám...

De mi lesz a Wallet-ban lévő pénzemmel, ha csinálok Új fiókot?

A régin lévő pénzt hogyan tudnám elkölteni?....

Kb 13000 ft, azért sajnálnám veszni hagyni!

2017. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megmondom az igazat, én nem rakok pénzt a paypal accountomra, csak párosítottam vele a bankkártyámat és fizetéskor közvetlen a kártyámról szedi a paypal a pénzt.

Hogy ilyen helyzetben mit lehet tenni ami nálad jelentkezik, sajnos nem tudom.

2017. nov. 12. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!