Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Gránit bankkal ezek lehetség...

A Gránit bankkal ezek lehetségesek?

Figyelt kérdés

Munkabéremet szeretném ide utaltani,ezenkivül a családtámogatási ellatásaimat.Ilyet lehet ugye?

Kártyával tudok fizetni?Illetve vidéki lakoskènt bármely ATM-bôl vehetek fel készpénzt?Illetve annyi hogy Kínából sokat rendelgetek ez lehetséges itt is?

A jelenlegi bankomból elegem van ,szeretnék váltani😡


2017. dec. 3. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

"kíváncsi lennék mivel nem értett egyet"


Mert félrebeszélsz, hazudsz és reklámozol.


Nem a kérdésre válaszoltál. Bankszámla megnyitása óta egyszer se kellett bankfiókba mennem, miért is kéne, a Videóbankról meg hallgatsz.


Ennek ellenére utazási költségeket számolgatsz, arról meg ismét hallgatsz, hogy a Gránitnál 2+% kamatot kapsz ami havi 800+ forint már 500 ezer bentlévő pénznél is. Ezt bukod a számlavezetési díjon felül ha nem kapsz kamatot más banknál.


És emellett reklámozol, random, indoklás nélkül jelölsz meg bankokat amikor senki nem kérdezett erről.


Kérdező: lehet Kínából rendelni.

2017. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Sőt nekem még a számlanyitáshoz sem kellett bennem a Gránit bankfiókba ugyanis házhoz jöttek.
2017. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%

# 11/12 Időpont ma 16:04

Melyik bankot reklámoztam?



Amúgy nem te vagy az aki korábban is orrvérzésig istenítette a Gránit Bankot? Mintha már régebben több kérdésnél is találkoztam valakivel.


Vagy a többi választ is te írtad más-más név alatt?


Ha te vagy az akkor kíváncsi lennék, hogy milyen érdeked van mögötte, hogy mindenhol reklámozod?

2017. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Pedig pont a "kis csip-csup bankok" kínálják jelenleg a legjobb kamatokat és a legjobb kondíciókat. És ne feledjük, hogy az OBA garancia minden bankra vonatkozik, kicsire és nagyra is.

Én nem vetném el a Gránitot, főleg kisebb jövedelem esetén nem.

2017. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

"Melyik bankot reklámoztam?"


Olvasgass vissza mit írtál.

2017. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%

Példákat írtam, de nem bankot ajánlottam.


Bármelyiket be lehetne helyettesíteni a példa helyére.


De aki értelmesen elolvasta az ezt magától is megértette.

Olvasgasd el még párszor azt javaslom!


A Gránitot pedig minek reklámozod egyhuzamban? Főleg több nick alatt.

2017. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%
Nincs több nevem és veled ellentétben a kérdésre válaszoltam, te vagy az egyetlen aki más bankokat írogat amikor nem arról szólt a kérdés.
2017. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!