Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik-e hitel ami felvehetnék?

Létezik-e hitel ami felvehetnék?

Figyelt kérdés
Olyan hitelre gondolok amivel kiválthatom a tartozásom van egy személyi kölcsönöm, amit nem tudtam fizetni pár hónapig mert kirúgtak a munkámból. Így felhalmozódott és nem tudok vele jelenleg mit kezdeni eljárás behajtás még nincs ellenem de bár listára biztos felraktak hiszeny 5 hónapja nem fizettem a törlesztőt így keresnék egy olyan hitelt amivel ezt teljesen kifizethetném mert most van stabil munkám és lassan lejár a próba időm is. Erre van valami lehetőség?

2017. dec. 7. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Létezik ilyen. Érdeklődj a neten és a bankoknál, hogy jó konstrukciót találj.
2017. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

És bementél már a bankodhoz, megbeszélni ezt velük? mert elsősorban az lenne a célszerű, nem újabb hitelt felvenni.

Ezen kívül direkt az ilyen esetekre lehet kötni biztosítást, hogy amíg nincs munkád, addig a biztosító fizet. Igaz, ez plusz költség, de lehet, megérné, mert a végrehajtásnál még mindig jobb :-)


"Egy hitelbiztosítással, illetve törlesztési biztosítással az ügyfél és a hitelt adó bank is bebiztosítja magát, hiszen a felvett hitelt az ügyfél halála, munkanélkülivé válása esetén a biztosító fizeti ki. "

2017. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztosító nem fizetett ezért vagyok bajba azokat is fel kéne jelentenem de sajna most fontosabb, hogy számlám nem tudom használni mert mínusz miatt ha oda menne fizetésem egyből elnyelné bankom csak az hajtogatja: minél előbb egyenlítsem ki a tartózást mert plusz kamatokat tesznek rá stb....
2017. dec. 7. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ide vezet a felelőtlen hitelfelvétel... Hitelre kocsi, lakás, tévé, minden...
2017. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Az alaplogikát nem értem. Ha van jövedelmed, akkor a mostani hiteledet fizesd vissza, ne újat vegyél fel, újabb kamatokra, amiből kifizeted az amúgy is kamatokkal terhelt tartozásod. Minek szaporítani a kamatokat?
2017. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha feltudnék venni egy másik hitelt azon nem lenne késedelmi kamat és ezen se mivel a mostanit egy összegben vissza tudnám fizetni ÍGY simán megszabadulnák a késedelmi kamattól. Ennyi nem valami bonyolult.
2017. dec. 7. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
az is kérdés, h mekkora a mostani tartozásod, és mennyi a jövedelmed?
2017. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme másik hitel után járni, ugyanis aktív negatív KHR listásnak egyik bank sem ad hitelt, pont erre találták ki a KHR listát, hogy figyelmeztesse a többi bankot.

Egyet tehetsz, SOS alkudj meg a bankoddal részletfizetésben, más lehetőséged nincs. Ha végrehajtóhoz kerül a hitel, azzal is meg lehet alkudni, csak sajnos az már sokkal drágább lesz. Ne az ügyintézőhöz menj, kérd vezetőt.

2017. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!