Ez megoldható lenne?

Figyelt kérdés

Internetről szeretnék rendelni,kb 2000 forint értékben,kártyával fizetnék.

Ez ajándék lenne, és mivel nem vagyok még felnőttkorú, ezért az megoldható lenne hogy a tőlem 25km-re fekvő városának (ahová egyébként suliba is járok) postájára küldessem a csomagot és ott vehessem át?

Köszönöm a válaszokat, kellemes ünnepeket mindenkinek!



2017. dec. 24. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak is az eladótól függ hogy ő milyen kézbesítési módot preferál. Melyik eladóról beszélünk?
2017. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csomagot oda küldik ahova megadod a címet, senki nem ellenőriz semmit. Azt sem értem ennek mi köze van a nagykorúságodhoz.
2017. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Egy néger dildót szeretne ez 2000Ft, de csak nagykorúaknak adhatja el a bolt, ez a szerencsétlen ezt úgy próbálja kikerülni, hogy nem a saját címére kéri a szállítást.
2017. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez a szerencsétlen egy könyvet szeretne venni a húgának és nem néger dildót,de azért köszi a tippet.
2017. dec. 24. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha 14 elmúltál akkor vehet át. Címnek meg a posta címét írod és hogy postán maradó és már kész is. Ennek semmi köze a feladóhoz...
2017. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És még annyi hogyha nem tudom bejelölni az oldalon hogy a postán maradjon, akkor a számlázási címmel mittudok kezdeni?

Itthonra nem küldethetem mert elárulnám magam.

2018. jan. 10. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell bejelölni semmit!! Egyszerűen a címhez beírod a neved és a posta címét és mellé hogy postán maradó. Ehhez a feladónak semmi köze, oda küldi ahova te akarod. A lényeg hogy a postán kezelnek-e postán maradó küldeményt. Ezt a postán meg tudod kérdezni...
2018. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!