Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megoldható 2 millió forintos...

Megoldható 2 millió forintos személyi kölcsön ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 2 millió forintot szeretnék felvenni személyi kölcsön formájában.

Az a helyzet hogy korlátozott idejű munkaszerződéssel rendelkezem, mivel egy iskolában dolgozom.

Ezen munkahelyen 1 éve dolgozom, szóval maga a munkaidő szempontjából jó vagyok, mert sok bank 3- vagy 6 hónapot szab meg.

A havi nettó keresetem 120.000 forint.

Az lenne ezzel kapcsolatban a kérdésem, hogy ezen feltételekkel szerintetek van bank ami ad személyi kölcsönt?

Tisztában vagyok vele hogy a korlátolt idejű munkaszerződés elég matt helyzet, viszont sajnos ez van.


Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv. B



2017. nov. 23. 22:26
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Aki ezekkel a feltételekkel ennyi kölcsönt ígér, attól menekülj, mert át fog verni.
2017. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz félretenni egy hónapban? Mennyi a megtakarított pénzed? Milyen összegű törlesztés férne bele?
2017. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!