Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Bankon kívüli utalásra...

OTP Bankon kívüli utalásra (Granit Bank-ba) mennyi pénzt von le?

Figyelt kérdés
Köszi előre is, sehol nem találtam rá választ.

2017. dec. 30. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden le van írva a számlatípusod kondíciós listájába, ami az orrod elé van tolva a bankod weboldalán.
2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ehhez tudni kellene a számlacsomagod típusát.

Itt megtalálhatók a díjak:

[link]

2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az OTP honlapján fent van a számlacsomagodhoz tartozó kondíciós lista.
2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem találok ilyet sehol...

OTP, Gránit Bank honlapjára gondolsz?

2017. dec. 30. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked az OTP számlád van, akkor nyilván az OTP bank honlapján lévő díjakat kell nézni és nem a Gránit Bankét, a 2. be is linkelte, hogy hol van, bár az eddigiek alapján feltételezem, hogy lövésed sincs róla, hogy milyen számlacsomagban vagy.
2017. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs, mivel nem én utalok, hanem nekem utalnak.

Kérdésből meg azt probálom kideríteni mennyivel kéne többet utalnia az illetőnek, hogy a pontos összeget kapjam meg.

2017. dec. 30. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Te pontosa akkora összeget fogsz kapni amennyit neked utaltak, a bejövő átutalásnak nincs díja.
2017. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te azt az összeget fogod megkapni, amennyit utalnak. Annak van ebből pluszköltsége, aki utal. Magyarán, ha háromezret szeretnél kapni, akkor háromezret kell utalnia, és ha mondjuk 150 forint a kezelési költség (lövésem nincs, hogy mennyi, csak írtam valamit), akkor miután megtörtént az utalás, kb másnap az ő számlájáról még levonják a 150et. Tehát neki legyen legalább 3150 forint a számláján, ha nem akar mínuszba menni. De te így is, úgy is megkapod a háromezret, tőled nem fognak levonni semmit. Gondolj bele, a fizetésed is pontosan annyi, mint a bérpapíron, nem von le a bank azért, mert pénz érkezett a számládra.
2017. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!