Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha már van egy bankkártyám a...

Ha már van egy bankkártyám a lakossági számlám mellé, akkor tudok igényelni mellé egy másikat?

Figyelt kérdés

A k&h banknál van lakossági számlám, amihez van egy bankkártyám is. Azonban a jelenlegi bankkártyámmal (Maestro) néhány számomra fontos online tranzakciót nem tudok elvégezni. Ezért lenne szükségem egy olyan bankkártyára (Mastecard, dombornyomott), amivel ezek lehetségesek. Ezen kívül azért is szükségem lenne egy dombornyomott bankkártyára, mert a nyarat a tengeren túlon fogom tölteni, és ott csak azt fogaják el. Ezért fordultam hozzátok, hátha tudtok nekem ebben segíteni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 30. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

"Ezért fordultam hozzátok, hátha tudtok nekem ebben segíteni"


Értem. Tehát azért fordulsz vadidegen emberekhez egy anonim oldalon, mert hátha tudnak segíteni. Ne a bankhoz véletlenül se, az túl egyszerű lenne...

2017. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen egyetértek az #1-es válaszolóval... ezt a szép kerek pár mondatot elmesélted volna az ügyfélszolgálatosnak már bővel előrébb lennél. De, hogy megnyugtassalak: lehet hozzá Mastercard kártyád is.
2017. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Bemész a bankodba, és elmondod ott ugyanazt, amit itt leírtál. Egy jótanáncs: két kártya fölösleges.
2017. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Lehet.


Két kártya egy számlához viszont az esetek 99,99%-ban felesleges.


Viszont az praktikus, hogy csak miután az új megérkezett akkor adod vissza a régit.



Netbankon nem lehet igényelni a K&H-nál? Mert van bank ahol lehet. Vagy telebankon?


Igaz csak az ünnep után indul el a gyártás, de legalább nem kell bemenned és akár dec. 31-én is megigényelheted.

2017. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tengerentúlra mész inkább Visat javaslok, dombornyomottat.
2017. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.. december 30-án, este negyed 11-kor elég nehéz bemenni a k&h-ba és ott elmondani a “szép kerek mondataimat”:) menjek holnap? (nézzetek a naptárra)

Eszembe jutott, hogy kéne normális bankkártya, kíváncsi voltam, tudok-e igényelni, utánanéztem az interneten, nem találtam semmit, jöttem ide, mert gondoltam itt szabadon lehet kérdéseket feltenni és igen, “vadidegen emberektől” kérdeztem meg, hátha voltak már hasonló helyzetben, révén hogy velem egyenrangú polgárok, nem mindentjobbantudó bölcsek:)


Aki értelmesen hozzá tudott szólni a témához, annak nagyon köszönöm!

2017. dec. 31. 00:55
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Azért ez a gondolat nem hiszem, hogy most pattant ki az agyadból, mellesleg én azt írtam kérdezd meg az ügyfélszolgálatostól. Ezt telefonnak hívják sehová se kell bemenni, vagy írsz nekik egy emailt, amire válaszolnak. De most, hogy tudod mivel lettél előrébb? Meglett a kártya? És ha a k&h valami csoda folytán azt mondaná, hogy mégse lehet, mit értél el a vadidegenektől. Kb semmit. Legyünk már egy kicsit életképesebbek és ahhoz fordulni, aki az illetékes, és ahonnan 100%-ra jó választ fogsz kapni...
2017. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És te mivel vagy előrébb azzal, hogy prédikálsz, hogy hogy kell “életképesnek” lenni? Írad volna azt, hogy nem tudod. Azzal is ugyanannyit segítettél volna. Semennyit. De értékelem, hogy megpróbáltad.
2017. dec. 31. 10:05
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
De igen, sokat segített, csak te magadra veszed, ha valaki tükröt tart eléd és látod, hogy életképtelen vagy. Az emberek 90%-ából dühöt hoz ki, nem pedig megköszöni, ha szembeállítják a saját hülyeségével.
2017. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Kedves kérdező: leírtam, válaszoltam. Kérhetsz mellé Mastercardot. De ha végig olvasod a többi hozzászólást, már az első is azt írta: még véletlen se a bankhoz menj. Aztán én, meg a 3-as is. Nyilván nem csak én gondolkozom így, hanem más is. Talán nem velünk van a gond. Egyszerűen nem tudom megérteni azokat, miért egy ilyen oldalon kérdezik meg ezt, ahelyett, hogy rövidebb idő alatt az illetékesnél ezt már rég elintézhette volna. Na ettől nem életképes valaki. Fut 4 kört az 1 helyett...
2017. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!