Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Már a kamat kamatját is...

Már a kamat kamatját is kifizettük! Mégis még mindig küldönek csekket, tényleg megtehetik?

Figyelt kérdés
Oké, tegyük fel, hogy 100 % os volt a kamat. De már azt is kitisztáztuk, mondtam anyámnak hogy szerintem ez már visszaélés, átverés! Nem meri őket bíróságra adni.

2018. jan. 11. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Kicsit konkrétabban!!
2018. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Uzsorások???
2018. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem bank. Tesco - tól vett fel anyám valamiféle kölcsönt. Azt mondja már még a kártyát is ketté vágta és eldobta. Ezt még a Provident se csinálta!
2018. jan. 11. 11:29
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Utána kellene nézni! Így, hogy azt sem tudod, hogy mit vett fel, milyen kondíciókkal...stb....mit vársz tőlünk?
2018. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

A Tesco nem bank. Ő nem ad kölcsön.

A Tesco-n keresztül lehet igényelni egy pénzügyi szervezettől.

Lehet, hitelkártyát igényelt anyukád, amin van tartozás. Az nem évül el attól, hogy kettévágja a kártyát.


Kérdd el a szerződést, amit aláírt, azzal talán okosabb leszel.

2018. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kértem, azt mondta hogy ő nem fogja keresgetni. Sajnos ő ilyen hogy akármit aláír. Én sem tehetek róla hiszen felnőtt asszony, 63 éves. Hát így jártunk. Ez az ő felelőtlensége miatt van. Jól átverték az biztos!
2018. jan. 11. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Jó kis hitelkártyatartozásnak tűnik a leírtak alapján, azoknak van vagy 40%-os kamatuk is. Minél tovább húzzátok, annál több lesz.

Az, hogy szerintetek micsoda, senkit nem érdekel. Beszéljetek a bankkal.

2018. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Akkor kezdjük az elején.

Ki küldi a csekket?

A csekken kívül mi van a borítékban?

Mire hivatkozva kérik a pénzt?


Azt írtad: "kitisztáztuk". De mit?

2018. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%

Hitelkártya tartozásnál ha a minimális 5%-ot fizeted, és a kamata amúgy 40% körül van, akkor jó 5 év, mire kifiezeted az eredeti hitelösszeget, azaz a tartozást kb háromszorosan fizeted vissza.

Anyukádtól megkérdezték akar-e olcsóbban vásárolni. Akart. A szerződést nem nagyon olvashatta el, vagy az sem biztos, hogy teljesen felfogta, az meg teljesen biztos, hogy nem gondolt bele, hogy mit vesz a nyakába. Sajnos figyelni kell az idősebb rokonokra, ismerősökre, hogy ne csináljanak hülyeséget.

2018. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
én úgy tudom ,h ha a minimális 5%-ot fizeted, akkor lényegében nem nő de nem is csökken a tartozás.
2018. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!