Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypasses vásárláskor mindig...

Paypasses vásárláskor mindig kaptok SMS értesítést?

Figyelt kérdés
Tegnap óta van Paypasses kártyám, ma használtam először. De nem jött a vásárlás után SMS értesítés. Pont ott volt a bankfiók, bementem megkérdezni. Azt mondta a spiné, hogy Paypasses vásárláskor nem mindig küld SMS-t, mert nincs technikailag megoldva. Én viszont fizetek ezért, és nem túlzottan érdekel, hogyan oldják meg. Erste Bank. Más banknál működik az SMS?
2018. jan. 11. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A paypass-os tranzakciók egy része offline tranzakció a terminál beállításától függően, szóval a vásárlás pillanatában nem tud róla a bank, így sms-t sem tud küldeni.
2018. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Más banknál működik. Nálam egy csomó szűrést is be lehet állítani. Összeghatárt, csak x forint fölött küldjön sms-t, mert nem akarok egy csomó pénzt kidobni az ablakon sms-ért. Lehet külön beállítani, higy a vásárláskor, vagy a tényleges terheléskor is. Csak kártya használatakor, vagy pénztári készpénz felvételekor, vagy ha utalás jóváírás van, vagy ha utalok a számláról, mindegyik típust külön beállíthatom, mindegyikre más összeghatárt.
2018. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is Erste Bankos vagyok, én nem kérek SMS-t a vásárlásokról, viszont mindig ránlzek a mobilbankban. Eddig nem volt vele gond, látszott az előzményekben. Bár biztosan volt olyan, hogy nem azonnal látszott a tranzakciótörténetben.


Azért furcsa ez, mert PayPass alatt nem csak az 5000Ft alatti vásárlásokat kell érteni, 200 ezres tételt is lehet PayPassal fizetni, csak érintés után PIN kódot fog kérni.

2018. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta, terminálfüggő
2018. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma a Teszkóban vásároltam (tegnap a Lidliben), ma azonnal megjött az SMS.
2018. jan. 12. 18:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként hármasnak van igaza, nekem is telepítve van ez a Mobilbank alkalmazás, gyönyörűen meg lehet nézni rajta minden tranzakciót. Csak hát ugye a szokás, hogy tízen-húszon évig jöttek az SMS-ek.
2018. jan. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!