Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek mekkora folyószáml...

Szerintetek mekkora folyószámla hitel számít már magas tartozasnak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

5 ft is.

Nyilvan ha lenne 5 ft-od, egybol visszafizetned.

2018. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kategória, ejj!


Amúgy ha teheted, ne menj mínuszba. Sose szül jót, mert csak görgeted magad előtt, a következő havi fizetésből levonják, ismét kevesebb lesz az egy hónapra jutó fizetésed.

2018. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Alkoholmentes italok? Annyi igaz, hogy folynak.
2018. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

50.000-nél több

de legfőképp a tartozó személy jövedelmétől függ, hogy mi a "magas"

2018. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod a részleteit fizetni önerőből, csak úgy, ha létfontosságú dolgokon (rezsi, élelem) kezdesz el spórolni, na akkor már durván a fejedre nőtt.
2018. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen kurwarészegnek kell ahhoz lenni hogy folyoszámla hitelt vegyek fel ennyi köze van az alkoholos italoknak a bankhoz :D
2018. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fél havi fizetésednél magasabb.
2018. jan. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, meg nincs folyoszamlahitelem de elgondolkoztam hogy anyagi biztositekkent jo lenne
2018. jan. 20. 06:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy fix-e a jövedelmed vagy változó. Én szoktam minuszba menni kb. 600 ezerig. De a fix. fizetésem mellett van vállalkozás is, ami hullámzóan, de tud nagyobb összeget is, így akkor 2-3 hónap alatt visszatöltöm.
2018. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!