Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankban nyissak számlát...

Melyik bankban nyissak számlát fizetés átutalásához?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

BP bank mocskos drága (több, mint 15 ezer volt nekem évente). De diákként nagyon kedvezményes volt és ahol tanultam az OTP volt a köcsög bank a BP volt a kedves bank. Munka mellett az erste sokkal olcsóbban jobb szolgáltatásokat nyújt. Nem néztem különösen körül, nekem ők megfeleltek. Közel van a fiókjuk, emberként bánnak az ügyféllel, nem úgy, mint az OTP. Persze ez település függő.


Ami szempont volt nálam: legyen fiókja, ahol intézkedhetek, értelmes legyen a netbankja, ne legyen sok a kezelési költség. A lekötések feleslegesek banknál, inkább az utalások, állandó megbízások lényegesek. KP felvétel nagyjából egyforma, a maximális felvételi limitben van különbség.


Biztos vannak jobb bankok is az Erste-nél. Nekem nincs bajom velük 1-2 száz forintért évente nem fogok váltani.


Érdemes még azt is megnézni, hogy hol vannak jó hitelek. Ahol jó a hitel, ott van számlád, kedvezményesebben kapod a hitelt. Esetleg ez is szempont lehet.


Aztán vannak különböző biztosítások, ha sokat utazol, akkor azt is érdemes figyelembe venni.


Biztos vannak érvek másik bank mellett is. Pl OTP még mindig abban a legerősebb, hogy neki van a legnagyobb hálózata. Mindenkinek más tetszik a bankokban.



Itt is körül nézhetsz: [link] és itt is [link]

2018. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Azt javaslom, hogy a bankmonitor.hu vagy bankracio.hu oldalon a kalkulátor segítségével válaszd ki a szokásaid szerint számodra legkedvezőbbet!

Azért utána nézd meg a bank honlapján is a részletes hirdetményt, mert az tartalmaz mindent és az a hivatalos.


Nagyon sok mindentől függ, hogy kinek melyik az ideális.

2018. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindkét választ hasznosnak jelöltem
2018. jan. 20. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Sberbank Fair csomagot ajánlom
2018. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tamas85hmvhely ***** válasza:
Ha csak egy egyszerű bankszámla és egy bankkártya kell, akkor javaslom a fizetési pont-os bankszámlát. Havi 590 forintért kapsz bankszámlát, bankkártyát, sms értesítést (plusz sms db díj), netbankot. A kártya egyszeri díja 980 forint, amit a számlanyitáskor azonnal meg is kapsz és akár azonnal használhatsz is. Ezt a típusú számlát az ország számos fizetési pontos kereskedőjénél 10 perc alatt megnyithatod. Netbankból tudsz utalni és látod a költségeket is. Kivonatot e-mail-ben kapsz.
2018. febr. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Havi 590-ért ez a fizetési pontos cucc nem olyan jó, amikor rengeteg banknál van ingyenes számlavezetés a feltételek teljesülése esetén, csak a bankkártya kerül pénzbe.
2018. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!