Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Paypal miért nem fogadja el...

Brokenbone kérdése:

A Paypal miért nem fogadja el a dombornyomott mastercard kártyámat?

Figyelt kérdés
Confirm card lehetőségre mentem rá miután megadtam a Gránit bankos kártya adatait, ott le volt írva, hogy küldenek egy kisebb összeget, meg egy 4 jegyű megerősítő kódot, stb. Le is okézom de azt írja nem jó kártya, használjak másikat. Aktivált kártya csak a paypasst nem aktiváltam még ATMnél. Ez is baj lehet? Vagy a Gránittal van baj?

2018. jan. 25. 19:24
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem küldenek rá, hanem levesznek róla pénzt. Ha éppen akkor a (vásárlási) limited 0-ra van állítva, akkor ezt nem tudják megtenni, így elutasítja a kártyát.
2018. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom akkor felre ertettem az angolt. Meg egy aprobb problema hogy a chip alatti 3 jegyu kodot tobbszori beiras utan is uresen hagyja es keri. De akkor gondolom ez is hasonlo inaktivitasi gondok miatt lehet igaz?
2018. jan. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!