Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Repülőjegyet foglalni tényleg...

Repülőjegyet foglalni tényleg csak dombornyomott kártyával lehet? (RÉSZLETEK LENT)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hosszú ideje már az elektronikus kártyákkal is lehet neten fizetni.


Viszont a repülőjegy foglaláshoz tényleg kell a dombornyomott?


Konkrétan a Wizzairről van szó.

Ugyanis nemrég a saját fülemmel hallottam, hogy valakinek a Visa Electron kártyáját nem fogadták el a fedélzeten vásárlásnál.

Oké, másfajta tranzakció, de szintén a Wizzair az elfogadó fél.


Legyen szíves, az írjon aki tudja a választ!


Köszönöm!



2016. máj. 8. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
menj fel a wizz oldalára, nézd meg mit fogadnak el. ne hallomásokból, meg félinformációkból tájékozódj. az ilyen dolgokból lesznek a kamu facebook posztok pl.
2016. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mit akarsz vásárolni a fedélzeten, de ha kinézel valamit, pl. egy parfümöt, ami tetszik, akkor az a visszaúton is meglesz még, és készpénzért is odaadják.


Jegyet meg így vásárolhatsz:


[link]

2016. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Igazad van és ezt is tettem. Ott Visa és Mastercard van feltüntetve.

Csak bonyolítja a helyzetet, hogy sok helyen ahol ez a két logó van, az Electron, Unembossed kártyákat is elfogadják. Nem teszik ki külön a Visa Electron és Mastercard Unembossed logókat.



Második válaszoló:

Tudom, hogy vannak egyéb fizetési módok is, de ez abszolút nem válasz a kérdésemre.

2016. máj. 9. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Próbáld ki, vagy elfogadja, vagy nem. Ha nem fogadja el, akkor kérj kölcsön egy domborost valakitől, és fizesd ki neki kp-ban a jegy árát, vagy utald át.
2016. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A weboldon lehet fizetni nem dombornyomattal is, a fedélzeten, illetve a mobil alkalmazáson már más a helyzet.
2016. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!