Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv mindenkinek! Az Unicreditn...

Üdv mindenkinek! Az Unicreditnél február 2. -án igényeltem egy személyi kölcsönt. Miért nem utalnak már?

Figyelt kérdés
Minden papírt rendben volt,most telefonáltam,hogy mi vav már miért nem utalják a pénzt azt mondták,hogy az ügyintézőm szabadságon van.Ez hogy működik amíg ő oda van addig nem is utalnak?
2018. febr. 8. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
looool ez de nagy
2018. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem jó banknál vagy. Az OTP-nél az ámen kimondása után,szinte azonnal rajta van a számlán,de félórán belül biztos. Ügyfél vagyok,nem a reklám miatt írom.
2018. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Válatni fogok az otp-re majd,nem értem milyen dolog ez,hogy az ügyintéző szabadságon van és ha 2 hétig van oda akkor addig nem intéződik az ügy hihetetlen!
2018. febr. 8. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet vmi papirra várnak, biztos beadtál mindent, amit kértek?
2018. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,múlt hét pénteken vittem be a munkáltatói igazolást a csaj átnézte azt mondta teljesen rendben van meg a többi papír is,minden alá van írva.Nem rég hívtam fel de a kolléganője vette fel de ő nem tudott segíteni azt mondta,hogy az ügyintézőmet kérdezzem ha visszajön a szabadságról.
2018. febr. 8. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Ersténél pont ugyanígy jártam a Wizzair hitelkártyával: elment szabadságra a csaj, hetekig vártam, majd kiderült, hogy elutasítottak (ezt telefonon tudtam meg), de amikor bementem a bankban hagyott számlakivonatokért (mert ott kellett hagyni), akkor mondták, hogy ma nincs bent az ügyintéző, jöjjek holnap. Mindezt úgy, hogy előtte jöttem ki a kórházból, még nem igazán voltam jól, csak kellettek volna a bankszámla kivonatok.
2018. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hm... attól, hogy elmegy vki szabira, nincs helyettese, v valaki, aki átvenné az ügyfeleket addig?
2018. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor te is jól megjártad!

Hát igen erre gondolnék én is,hogy ilyenkor valaki átveszi a tennivalókat!

2018. febr. 8. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy be kellene menned,holnap,és blöffből bejelenteni,hogy köszi,mégsem kéred,sőt a számlád is megszünteted,mert mész át az OTP-hez. Lehet hogy észbekapnának. Csak nem tudom,hogy mennyire szűkséges neked most ez a hitel. Gyanítom,hogy szűkséges.
2018. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen fontos,de furcsa mód ma felhívott az ügyintéző,folyamatban van a dolog elvileg hétfőn vagy kedden megjön!
2018. febr. 9. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!