Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak ha rosszul...

Howrselove kérdése:

Mit csináljak ha rosszul írtam rá a bankkártyára a nevem?

Figyelt kérdés
Nem figyeltem és véletlen fejjel lefele írtam rá a nevem. Ilyenkor mit lehet tenni? Le lehet valamivel mosni?

2018. febr. 11. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem érdekel, ha a te neved, csak legyen rajta
2018. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne mosd le, mert azzal csak rosszabbat csinálsz.

ezzel szemben pl. bemehetnél a bankba, megmutathatnád az ügyintézőnek és majd Ő elmondja, mi a teendő.

Szerintem sem érdekes, hogy fejjel lefelé van, de majd rábólint az ügyintéző - az a biztos.

vagy lehet, nekik van olyan, amivel le tudják szedni és ott meg tudják oldani.

2018. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alá se írom őket, senkit nem érdekel
2018. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szerintem még soha az életben nem ellenőrizték senkinek az aláírását a bankkártyán, a többségét el sem lehet olvasni. De nem fogja sehol senki elkérni tőled, hogy hadd nézze meg az aláírást.
2018. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, lényeg, hogy alá legyen írva. Majd ha valakit érdekel, megfordítja.
2018. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem még soha az életben nem ellenőrizték senkinek az aláírását a bankkártyán,"


Hát, lehet, hogy Te még nem láttál ilyent, de a múltkor a közértben az előttem lévő nőnek bizony megnézték a Visa kártyáját és alá is íratták a blokkot vele, legyeztette a pénztáros.

Egyszer meg velem íratták alá valami Deichmann-ban, vagy hol - én is meglepődtem :-)

2018. febr. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg két kártyám is van, egyiket se írtam alá. Korábban sok év alatt egyszer volt hogy szóltak miatta, általában le se szarják
2018. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Akkor továbbra is így marad de most már megnyugodtam. :)
2018. febr. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!