Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem fel A hitelt 90 ezret,...

Vettem fel A hitelt 90 ezret, viszont már nem a kártyára érkezik a fizum. A bankba azt mondták, hogy jobb lenne ha vissza fizetném a 90et mert bar listara kerülhetek. Viszont személyi kőlcsont szeretnek felvenni. Meddigg lehet befizetni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ezt talán a bankkal kéne megbeszélned.
2018. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Örülj neki, hogy nem a kártyára kapod a fizud, mert ilyen nem is létezik.
2018. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

A fizetés nem a kártyádra, hanem a bankszámládra érkezik.


Ha kaptál "A hitelt", ami tulajdonképpen folyószámla hitel, azt azért kaphattad, mert rendszeresen érkezett a fizetésed a bankszámlára. Mivel most nem érkezik oda a fizetésed, ezért felmondják az A hiteles szerződésedet és ha nem fizeted ki egy összegben, BAR/ KHR listára kerülsz, azaz nyilvántartott tartozásod lesz.


Tekintettel arra, hogy az OTP szerint most Te egy adós vagy, aki nem fizette meg a tartozását, ezért nem fogsz kapni személyi kölcsönt - az OTP sem hülye.

Azt hiszem, 3 hónap tartozás után kerülsz KHR listára - de én a helyedben nem várnám meg. Gyorsanbefizetném a fizetésemből, aztán igen összehúznám magam 1 hónapig. Vagy menj be a bankba és próbálj meg egyezkedni,hogy a felét most, a másik felét következő hónapban kifizeted.

2018. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
1. Nem kártyára, hanem folyószámlára érkezik a fizetés. 2. Személyi kölcsönt is csak akkor kaphatsz normális kamattal, kedvező feltételekkel, ha folyószámlára érkezik a béred, tehát sokkal jobb, ha továbbra is számlára kéred a fizetésed már csak azért is, mert ha a Te bankodban (ami sejtésem szerint az OTP) munkabér érkeztetését írta elő az "A" hitelkerethez, akkor ha most nem érkezik bér a számládra, fel fogják mondani a hitelkeretedet, ez miatt egyösszegű követéssé válik a teljes tartozás és ha nem tudod kifizetni, felkerülsz a negatív adóslistára.
2018. febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sanyi mi lett a 2 millió Ft-oddal, amiből Dubaijból akartál behozni luxusautókat?

Ennyire nem jött be az üzlet és 4 nap alatt már kölcsönt is kellett felvenned?

Esetleg megfogadtad a viccelődök tanácsát és elkezdtél valuta változni a vételi és eladási ár különbözetére alapozva??? (Már ott is mondtam neked, te az ELADÁSI árat fizeted és a VÉTELI árat kapod meg, nem hittél nekem :) )

2018. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hetfon kifizetem egy ősszegbe a 90 ezret. Aztan marciusba munkaltato szerzodest iratok a fonok konyvelojevel. Aztan szemelyi kolcsont szeretnek felvenni. Marciusba jarna le a 3 honap azt hiszem. Inkabb kifizetem egybe az a biztos
2018. febr. 24. 14:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Te milyen dubairol beszélsz? Megvagy kerázva?
2018. febr. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!