Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mire lenne érdemes 2018-ban...

Mire lenne érdemes 2018-ban befektetni 5-6 M Ft-ot?

Figyelt kérdés
Alapvetően kisebb kockázatot szeretnék vállalni. Gondolkoztam lakáson, hitellel kombinálva, kiadásra. Értékpapírhoz, tőzsdéhez nem értek. Szóval mit lehetne vele kezdeni?
2018. márc. 1. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Mihez értesz?
2018. márc. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyetemvárosban, végrehajtás útján felújítandó lakás,felújításra hitellel jó lehet, de ha van főállásod lehet jobban jársz, ha szálláshelyként üzemelteted vállalkozásban és ugyanúgy bérbe is tudod adni hosszabb távra a tanév alatt.Nyáron meg appartman jelleggel. Akkor nem piaci kamatozású hitelből fel tudod újítani, és a törlesztő duplájáért is kiadható.
2018. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Abból nem igazán lehet vállalkozni. Van biztos, jól fizető munkahelyem, egy induló vállalkozáshoz nem elég napi 8 óra munka.
2018. márc. 1. 11:10
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, ajánlották már Szegedet ilyesmi céllal, köszönöm, körbejárom a témát. Budapesten irreálisan magas lakásárak vannak jelenleg.
2018. márc. 1. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szeged, Debrecen Miskolc Szolnok , jó lehet.


Vagy, ha nagyon kifogod akkor Eger.

2018. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megfontolom, köszi. Szeged környékén élnek ismerősök, megkeresem őket, melyik városrész élhető, hol érdemes körülnézni. Olvastam egy viszonylag friss cikket is erről a témáról. [link]
2018. márc. 1. 11:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából a távolság miatt ódzkodom a vidéki lakástól, nem lehet csak úgy "átugrani" ha valami baj van, esetleg a szomszédok szólna ha van vmi sos dolog.
2018. márc. 1. 11:21
 8/11 A kérdező kommentje:
jav: szólnának
2018. márc. 1. 11:21
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Ezt is megnézheted, ez is lakáskiadás, ha ahol laksz nem tudsz saját lakást venni vagy nem akarsz az albérlőkkel foglalkozni:

[link]


Nekem nincs benne pénzem.

2018. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom még tatabányát is. Árverésen tudsz ennyiért venni. Amugy 9-11 millio körül vannak az elaó lakások. Nagyon sok albérletet keresö van, mivel nagy az ipari park, sok az idetelepült. A gyárakban 180at mindenhol megkeresik, de átlagban egy egyszerü gyári melos 200at vagy az felett kap. Az albérletek 80 000 körül vannak, alatta nem igazán, csak felette találni. 3 éve mikor kerestem még csak 45-50 körül voltak az albi árak.
2018. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!