Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » KATA-s vállalkozónak hitelt...

KATA-s vállalkozónak hitelt felvenni hol a legjobb?

Figyelt kérdés

Aki KATA-s egyéni vállalkozóként már lezongorázta "a melyik bank mennyit hajlandó elismerni" című egészestét mókát, az meg tudná velem osztani, hogy mire jutott?


Eddig csak egy bankot kérdeztem, ők 200ezer forintnak hajlandóak elfogadni a NAV által 399.500 forintnak igazolt keresetemet (valójában nettó 665ezer..), ami kabaré kategória, ennél biztosan van értelmesebb hitelintézet.


Borzasztó időigényes lenne végigmennem mindegyiken, így nagyon de nagyon örülnék ha nálam tapasztaltabbak megosztanák a TUDÁST. Előre is hálásan köszönöm!


2018. márc. 4. 19:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-es, nem tudom ez mikor volt, de ma már sok bank elfogadja a KATA-t. Én is találtam most, sínen vagyok, havi 155ezret fogok fizetni tehát a bank minimum 310ezernek elfogadta a jövedelmem.
2018. márc. 9. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!