Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv. Személyi kölcsönt szeretn...

Üdv. Személyi kölcsönt szeretnék felvenni. Többi lennt?!

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy lenne e rá lehetőségem 2017 október eleje óta dolgozom,20éves vagyok, határozatlan idejű szerződésem van. Providentet néztem, érdekelne másoknak milyen tapasztalata van e téren. kipróbáltam egy kalkulátort ott azt irta hogy : Az igazolt munkaviszonyod kevesebb mint 1 év szóval nem tudok felvenni. ez tényleg így van?
2018. márc. 13. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Felhívod őket vagy megadod a weboldalukon az elérhetőséged.

Ingyen visszahívnak, szóval még pénzedbe sem kerül.

2018. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Fogadni mernék, hogy otthoni szolgáltatással megkapod!
2018. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Saját bankkal próbálkozz mindig először, ne a lehúzó Providenttel és Cofidissel.

K&H azt írja elő, hogy legyen minimum 100 ezer nettód, legyen határozatlan munkaszerződésed legalább három hónapja, vagy egy legalább addig érvényes határozott szerződés, amíg a hitel futamideje tart (ennek is minimum három hónapja fenn kell állnia), illetve, hogy ne legyél próbaidős.

2018. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki,megpróbálom.
2018. márc. 14. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!