Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal automatikus fizetést...

Paypal automatikus fizetést hol tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Nah szóval, mint kiderült a paypal az ilyen "havidíjas" cuccokat automatikusan fizeti...

Ki akartam fizetni amúgy, de az, hogy ő döntsön idegesítő...


Hol tudom ezt kikapcsolni? illetve, hogy soha többet ilyet ne csináljon?



2018. márc. 17. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A Paypal nem dönt el semmit, de döntötted el amikor jóváhagytad a havi fizetéseket. Ez így működik, ha erről nem tudsz az nem a Paypal hibája.


A kérdésedre a válasz pedig: Settings->Payments->Manage Pre-Approved Payments

2018. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Tehát, ha itt inaktív akkor az jó, és nem von le többet, ugye?


Ezt nem lehet kikapcsolni valahogy, hogy ne nekem keljen figyelni ezentúl, ha veszek valamit ne hogy oda kerüljön?

2018. márc. 17. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig odakerül. Illetve úgy mondom, hogy ha subscribtion jön létre, vagyis mondjuk veszel egy szolgáltatást aminek havi díja van azt havonta vonja. Viszont bármikor megszüntetheted. Igen ha inaktív akkor nem vonnak többet.

Akkor nem oda kerül ha mondjuk egy adott terméket veszel, teszem azt ebay-en, akkor nem vonhat többet le. Az ilyen előfizetéseket mindig jelzi a panelban és bármikor kiikszelheted.

2018. márc. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!