Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne biztonságos nagyobb összeggel (2M Ft) meglátogatni ezt a rendezvényt?

Figyelt kérdés

[link]


Egy régebbin már voltam és akkor elkövettem azt a hibát, hogy nem vittem magammal túl sok készpénzt és az órát, amit kinéztem, az orrom elől vitték el. Az eladó foglalót sem volt hajlandó elfogadni.. ATM meg nem volt járható út.


Szóval izgulok egy kicsit.. és úgy néz ki, barátnőm tud csak elkísérni. Mit tanácsoltok? Ti hogyan oldjátok meg azokat a helyzeteket, amikor nagyobb összegben, készpénzért vásároltok valamit?


2018. márc. 19. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Eszembe se jutna soha milliós nagyságrendben készpénzért vásárolni bármit is.
2018. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából ez is egy érdekes dolog, akkor hogy oldod meg a nagyobb értékű vásárlásaidat? Átutalással?
2018. márc. 19. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk bankkártyával?
2018. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha van egy jól elrejtett belső zseb mondjuk a kabátodban akkor én oda raknám, ugyanígy hoztam a múltkor magammal vonaton 1 milliót. Ahol pedig lehetséges tényleg érdemes kártyával fizetni inkább vagy részletekben.
2018. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A jó édes ***** válasza:
76%
Készpénzfelvételi utalvány a modern csekkfüzet neve. Persze annyira ritkán használják, hogy nem valószínű, hogy sokan elfogadnák, de biztos előbb próbálkoznék még ezzel is, mint készpénzzel. Nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy komoly óraárusok, - akik akár többszázezer forintos portékát is tartanak - ne fogadnák el az átutalást.
2018. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is tudnék utalással fizetni, nem erről van szó. De nem akarok, mivel a navnak semmi köze, mit veszek ennyiért..:)


Illetve vasárnap lévén nem menne át rögtön a pénz, ráadásul nem egy gyakori banknál van számlám, amire lenne esély, hogy az eladó is pont ott van..

2018. márc. 19. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
troll:)
2018. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugyanannyira, amennyire egy kétmilliós órával elhagyni ezt a rendezvényt.
2018. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerinted 100 emberből hány ismeri fel azt, hogy a csuklódon mennyit ér az adott óra? Ráadásul nem valami hivalkodó aranyból készültet szándékozok vásárolni. Na mindegy, köszönöm a válaszokat, barátnőm és bátyja elkísérnek.
2018. márc. 22. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyolcadik.

Szerinted hány ember ismeri fel, hogy a zsebedben/táskádban van kétmillió? :)

2018. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!