Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 100-200ezer ft-ot "illik"...

100-200ezer ft-ot "illik" lakáshitelbe betörleszteni?

Figyelt kérdés
Nincs alsó összeghatár megszabva, és a törlesztési díj is a törlesztendő összeg x százaléka. Tehát ilyen értelemben mindegy, hogy 1milliót vagy 100ezret fizetek bele. Csak nem tudom, hogy nem néznének-e rám "ferde szemmel" a bankban, ha ilyen kis összeget akarnék betörleszteni. A hitel 3.5millió körül van.

2018. márc. 21. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Epp a heten voltam elominositesen ahol en is ezt kerdeztem. Azt mondta az ugyintezo holgy, hogy konkretan vannak olyan ugyfeleik akik 100.000-es osszegenkent viszik be a penzt. Szoval szerintem nem "illetlen". :)
2018. márc. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Ha lineáris a tőke csökkenés, akkor van értelme, bár ez a ritkább. Egyéb esetben lehet jobb ha gyűjtesz pár évet, megforgatod és kamatostul törleszted be a hitelbe, egyszeri díj mellett, mivel nem végtelenített %-os érték van meghatározva, hanem maximalizált. Igaz ez pl. 30.000 Ft maximum esetén is azt jelentené, hogy 3 millió feletti törlesztést éri meg egyszeriként befizetni, az alatt mindegy, mert a %-os érték lesz a mérvadó. De legalább azt a díjat a forgatott pénz kamatain be tudod hozni és még marad is 1-2%-od pluszba, amivel így többet tudsz előtörleszteni.
2018. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. márc. 22. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!