Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp faktoringnak írt már...

Otp faktoringnak írt már valaki kérvényt, hogy egyben szeretné rendezni a tartozását?

Figyelt kérdés
Engedtek el belőle? Jövedelem igazolást kellett csatolni? Mennyi a reális összeg amennyivel kevesebbet írjak a kérvénybe, mint a tartozás?
2018. márc. 22. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az, akinek már a napokban írt ki egy kérdést és 800 ezres tartozása van, amiből 460-at kifizetett?


Az a helyzet, hogy hiába kérdezősködsz itt, mert ezek egyedi esetek, nem lehet általánosságokat mondani.

Az biztos, hogy az OTP faktoring egy követeléskezelő cég, aminek szintén van munkadíja - tehát 600 ezer ft alatt tuti szóba sem állnak veled.

A másik: nem tudom, miért itt, a gyakorin szeretnéd ezt megtudni és miért nem Közvetlenül a Faktoringgal próbálsz egyezkedni? mi itt úgysem tudunk segíteni...

2018. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én írtam azt a kérdést.Beszéltem velük. 226 ezer még a tartozásom, de nem mondanak semmit, annyit csak hogy kérvényt kell írni, de fogalmam sincs mennyit írjak bele amit el is fogadnának. Így hogy részletekben fizetem 330 ezret kéne még kifizetnem.
2018. márc. 22. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

" 226 ezer még a tartozásom, de nem mondanak semmit, annyit csak hogy kérvényt kell írni, de fogalmam sincs mennyit írjak bele amit el is fogadnának. Így hogy részletekben fizetem 330 ezret kéne még kifizetnem."


De értsd már meg, kérlek, hogy mi itt nem tudjuk megmondani, mennyit fogad el a követeléskezelő cég!

Elvileg kellett kapnod egy papírt, ennyi és ennyi a tőke, ennyi és ennyi a kamat, x ft meg a követeléskezelő munkadíja.

A tőketartozást és a követeléskezelő díját tutira nem fogják elengedni, max a kamatokból lehet alkudni.

Azt írtad, hogy egyben rendeznéd, 460-at fizettél eddig: most ha azt mondom, hogy pl. írj 650 ezret, akkor be fogsz tudni egy összegben fizetni 200 ezer ft-ot? Mert ha nem, akkor nem fognak elengedni belőle. Én a helyedben megpróbálnék dupla részleteket fizetni és akkor csökkenhet a kamat összege is.

2018. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A végrehajtási díjat szokták elengedni, ha egy összegben fizeted a tartozást!


Irj kérvényt a fennmaradó összegről és fizesd be!

2018. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, máskor olvass kicsit figyelmesebben: nincs még végrehajtás alatt - az OTP Faktoring egy követeleéskezelő cég, nem végrehajtó - az a fázis majd csak ez után következne, ha a kérdező nem fizetné rendszeresen a részleteket, akkor a Faktoring átadná végrehajtásra.
2018. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj a Faktoringnak, hogy ha egy összegben fizetsz, mennyit engednek el. Nekem így már végrehajtás alatt lévő tartózást is sikerült lealkudnom.
2018. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, még nincs végrehajtás alatt, de lesz!
2018. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!