Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyit von le a bank pénzfelv...

Mennyit von le a bank pénzfelvételkor? OTP

Figyelt kérdés
15 ezret vettem le és idegen automatánál. de azért jó lenne erről egy táblázatot mondjuk találni hogy más összegeknél is mennyit von le, mert azt olvastam ezer forint is lehet..

2018. márc. 24. 18:37
 1/9 A kérdező kommentje:
az egyenlegen az látszik hogy 15 ezer lett levéve, semmi felvételi díj. Ez akkor nem egyből érvényesül vagy most úgymond "ingyen" vettem le pénzt?
2018. márc. 24. 18:47
 2/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Jól olvastad. Lehet ingyen is, meg lehet több,mint ezer forint is. A számlacsomagod hirdetményében találod pontosabban, hogy mikor miért mennyi.
2018. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Milyen pénz korlátot allitottal be? Ha 150ezret vehetsz le 1 honapban, akkor azt ugy lehet hogy 1 honapban 2szer vehetsz ki penzt. Nyilvan 150ezer alatt.. Vagy egy osszegben kiveheted a 150ezret
2018. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Két fogalmat ajánlok figyelmedbe:


1. számlacsomag. Csak te tudod, hogy melyikben vagy.

2. Hirdetmények. Az OTP weboldalán találhatóak, ott van részletezve minden díj.

2018. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
számlacsomagom hirdetményét hol találom? a korlátot még anno jó magasra belőttem mert feleslegesnek tartom.
2018. márc. 24. 18:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Igényelted a havi max kettő ingyenes pénzlevételt?

Hónap 1-hónap utolsó napja között 150 ezer forint összegig max 2x vehetsz le ingyen pénzt bármely automatából.

2018. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem emlékszem ilyenre hogy igényeltem volna. Azt személyesen lehet csak megtenni?
2018. márc. 24. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, ha már nem fér bele az ingyenesbe, idegen automatából 10 %-ot rászámol.
2018. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Netbankon keresztül is lehet igényelni. Ha 20-áig igényled, akkor következő hónaptól érvényes. Tehát ha most kéred, akkor májustól. És ahogy írják, bármely magyarországi automatából, egy hónapban 2x, összesen max 150 ezret vehetsz fel kezelési költség nélkül.
2018. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!