Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül módosítani a...

Mennyibe kerül módosítani a bankkártyámhoz tartozó vásárlási és ATM limit mértékék? (OTP)

Figyelt kérdés
OTP internet bankban (OTP Direkt) tenném ezt.
2018. ápr. 2. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ingyen van. De ha belépsz látni fogod.
2018. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ingyen - kb. 50 ft-ot számítottak fel nekem egyszer erre az akciómra :-(
2018. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ingyen van. De nézd meg a saját bankod, díjcsomagodhoz tartozó kondíciós listát.
2018. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szintén az OTP-nél vagyok, és 50 Ft-ot vontak le limitmódosításkor (Ez viszont nem zárja ki, hogy van olyan számlacsomag, amiben ingyenes).
2018. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es, kössz, hogy megerősítettél - már kezdtem azt hinni, hogy hüleséget írtam (2-es, aki szintén OTP-s)
2018. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg ez a Junior bankszámlám van (24 év alatti 0 forintos számlavezetési díjjal)
2018. ápr. 2. 17:14
 7/9 xswerdy ***** válasza:
ez nagyon durva, hogy az OTP ezért pénzt kér. Én mindn bankban ingyen módosítom, de az OTP-t már régen otthagytam.
2018. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Xswerdy, általában (99 %-ban) egyet szoktam érteni Veled, de most nem, bocs :-)

Én inkább "elviselem", hogy ha egy évben 2 x módosítok, akkor össz. 100 ft-ba kerül, de havi 500 ft körül van a számlavezetési díjam és korlátlan számban utalok, a közelben van a bankfiók, ha valamiért mégis be kéne mennem, stb.

Más bankoknál van, hogy egy utalás 250 ft-ba is kerül, meg 1.500 ft a számlavezetési díj, stb.

2018. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha junioros akkor jó esetben semmibe se kerül :)
2018. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!