Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A k&h logikai tesztjén mire...

A k&h logikai tesztjén mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
A k&h hoz jelentkeztem állásra és lesz egy logikai teszt, mint előszűrő. Itt mire lehet számítani?

2018. ápr. 5. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ügyfelükként mondom, hogy szerintem az a legjobb, ha nincs logikád. :D Legalábbis én nem sok logikus dologba futottam bele náluk az elmúlt 2 év során. Egyébként sok sikert!
2018. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam logikai teszten náluk 1,5 évvel ezelőtt. Nem teljesen emlékszem rá, csak arra, hogy nem volt egyszerű. E-mailben kaptam meg a linket, egyszer lehetett elindítani és időre ment. Tényleg logikai feladatok voltak, amelyek azért kapcsolódtak a banki munkához, de nem szakmai dolgokra kell gondolni. Voltak egyszerűbbek és nehezebbek is amit többször is át kellett olvasnom mire megértettem. Összességében az idő pont elég volt, de ne szöszölj sokat mert akkor ki fogsz futni az időből. Konkrét példát nem tudok mondani, mert már régen volt... Készülni nem lehet rá, de annyit ajánlok, ha nekiállsz akkor nyugodt körülmények között amikor nem zavar senki. Nekem egyébként sikerült, mert aztán behívtak.
2018. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!