Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Tesco vásárlóikártyával...

A Tesco vásárlóikártyával érdemes élelmiszert vásárolni a tesco-ban, és mennyi kamatra kell számítani? Mert olyat is hallottam, hogy ha 15. -ig vissza fizetem egy összegben akkor nem lessz rajta kamat!

Figyelt kérdés

#pénzügy #hitel #Tesco Bankkártya szolgáltatás
2018. márc. 20. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lessz(!) bizony!


De azért érdemes lenne úgy egyáltalán utánaolvasni a hitelkártya konstrukcióknak. Általános igazság, hogy ha már szóba kerül a kamat, akkor egyáltalán nem érdemes a hitelkártyával költeni. A hitelkártya csak akkor érheti meg, ha mindig időben fizetsz, és sosem fizetsz kamatot!


Egyébként a Tesco vásárlókártya olyan hitelkártya, hogy ha Tescoban vásárolsz, akkor több visszatérítést kapsz rá. Kb. ennyi dióhéjban, a részleteket nem ismerem én sem, ha érdekel, akkor olvass utána. De csak extrém pénzügyileg tudatos embereknek éri meg a hitelkártya, aki csak ingyen pénzt lát benne, annak biztosan nem.

2018. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

SEMMILYEN hitelkártyával nem érdemes vásárolni, mert csak eladósodásra illetve eladósításra találták ki és nem az a cél, hogy te jól járjál!


Hitelt csak végszükségesetre, ha emberélet múlik rajta, de csak azért, hogy legyen egy új tévéd vagy egy rúd téliszalámid, hát nagy felelőtlenség és biztos adósságcsapda.


Nagyszüleim mondták mindig, hogy addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér és ez nagyon bölcs tanács, érdemes másoknak is megfogadni, ha nem akarnak aztán sírni...!

2018. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos tényleg nem éri meg de van mikor rá viszi az embert a kényszer! Hát már két napja kutakodok weboldalakon,hozzá kapcsolódó papírok közt de ott csak annyi vólt hogy 37% thm van rajta de a közelmúltban olvastam olyat is hogy a következő hónap 15.-ig visszafizetem amit vásáróltam akkor nincs rajta! De jó tudni,hogy valóban nincs! Még annyit,hogy csókolom a kezüket a nagyszüleidnek! Köszi a válaszokat...!
2018. márc. 21. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!