Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP folyószámlahitel a többi...

OTP folyószámlahitel a többi lent (? )

Figyelt kérdés
az van hogy márc 28án aktiváltam hogy lemehessek -50 ezerig. Ezt április 9edikén vettem le úgy teljesen mármint akkorra gyúlt össze, jött rá fizetés de csak annyit vontak le amennyivel -ba voltam, a kérdésem az lenne hogy a kamatot mikor vonjak le? És kb mennyi lesz a kamat?

2018. ápr. 9. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 1-én, vagy ahhoz közeli munkanapon vonják az összes felmerülő költséget egyben.
2018. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha nem hagyok rajta elsejéig semennyi pénzt ?
2018. ápr. 10. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Levonják mínuszban. Ha leüríted az 50 ezret is, akkor is mínuszban hozzáteszik amit levonnak tőled.
2018. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval tegyükfel hogy elsejen vonják a kamatot,de én már akkor -ba leszek akkoris ugyanúgy levonjak csak mínuszba?nem nő rá a kamat?
2018. ápr. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!