Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi cég, számlaadással -...

Külföldi cég, számlaadással - számíthatok pozitív elbírálásra kölcsönfelvétel esetén?

Figyelt kérdés

Üdv,


Szoftverfejlesztő vagyok, és egy külföldi cégnek dolgozom. Mivel számlát kell adnom, kisadózó lettem nagyjából 4 hónapja. Havi rendszeres nettó bevételem 1,1 és 1,2 millió körül van, ezt bankszámla-kivonattal tudom igazolni. Csak egy cégnek számlázom.


Kölcsönt szeretnék felvenni, lehetőleg ingatlanfedezet nélkül (vállalkozás indításához, ha ez számít). Sajnos úgy olvastam, hogy több bank nem is foglalkozik "vállalkozókkal", amelyik igen, az pedig minimum egy teljes, lezárt üzleti évet követel meg NAV-jövedelemigazolással.


Van esetleg olyan pénzintézet, amely ilyen, vagy hasonló feltételekkel hajlandó kölcsönt adni, hogy ne kelljen várnom a jövő évig? Esetleg ahol az ember egyedi elbírálás alá esik, és nem akad meg ott a dolog, hogy Gizike közli, nem veszi be a gép ilyen módon a feltételeket?


Tudom, hogy ez nem az a szint, ahol privát banki szolgáltatást kap az ember, de hátha valakinek van tapasztalata ebben.


Köszi!



2018. ápr. 9. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak ingatlan fedezettel van kezdőknek hitel.
2018. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!