Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hová lett a megszüntett...

Hová lett a megszüntett számlámról a pénz?

Figyelt kérdés
Egy sok-sok éve nem használt számlát akarok megszüntetni, aminek az egyenlege negativba ment (kb -200 Ft). (Gondolom), hogy mert nem maradt már rajta elég pénz, hogy a számlavezetési díjat fizessem. Ha utalok rá 500 Ft-ot, és postai úton megküldöm a számla megszüntetéséről a letölthető doksit, akkor elvileg elfogadtam azt is, hogy a fennmaradó kp elutalásáról rendelkeztem. Na már most nem tudok már hozzáférni a fiókomhoz, és nem is akarok. Viszont azt sem akarom, hogy a pár 100 Ft miatt még hónapokig húzódjon a levelezés. Ha nem rendelkezek az esetlegesen a számlán maradt pénzem elutalásáról, akkor azzal a pénzzel mi történik? Köszi.
2018. ápr. 11. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért bonyolítod az életedet ilyennel: átutalsz, kitöltöd, több marad rajta, de utána mi lesz vele, stb.?

Bemész a bankfiókba, megkérdezed, mennyit kell rá befizetni, hogy meg tudd szüntetni oszt jónapot. A megszüntetést úgyis alá kell írni.

Egyáltalán nem biztos amúgy, hogy az 500 ft elég lesz rá, mert lehet, hogy mire beér a megszüntető, addigra már megint lesz egy számlazárás, késedelmi kamat, stb. - szóval egyszerűbb, ha bemész és letisztázod.

2018. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!