Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Holnap szeretnek szemelyi...

Holnap szeretnek szemelyi kolcsont felvenni es nem tudom mire kell oda figyelnem?

Figyelt kérdés

Az otp-banknal vagyok! 250 ezer ft szemelyi kolcsont szeretnek fel venni! Ugy szamoltam ez kb 20 ezer ft lesz 13 honapig/ho.

Mikre kell oda figyelnem, esetleg mik azok a fontosabb kerdesek amiket mindenfele keppen kerdezzek meg.

Nem nagyon ertek hozza de olyant is olvastam hogy kerdezzek ra hogy milyen alapu a kolcson. Kerlek csak akkor segits ha jartas vagy benne es tenyleh tudsz segiteni! Elore is koszonom! :) 21/F


2018. ápr. 11. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapfeltétel, hogy legalább 3 hónapos munkaviszonyod legyen, lehetőleg náluk vezetett bankszámlával.

Ami fontos, hogy milyen hosszú futamidőre adják, mennyi a havi törlesztő és végül mennyit kell visszafizetned.

Ennek más buktatója nincs.

Mivel nem írtad, mekkora jövedelemmel rendelkezel (fizetés), mióta dolgozol, stb. ezért ne lepődj meg, ha esetleg mégsem kapsz.

Még egy fontos dolog: jelen állapotok szerint a bank nem köteles megindokolni, miért utasítanak el egy hiteligénylést.

2018. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezzel akkor nem lesz problema! 2 eve minden honapban ide megy a fizetesem, havi 150 es 170 kozott valltozo! Szerintem erre a 250 ezret csak meg kapom

Egy evre szeretnem fel venni! Csak hallottam mar olyanrol, hogy el kezde valaki vissza fizetni a kolcsont es egyik honapban meg annyi volt amennyit megbeszeleltek utanna pedih hirtelen majdnem a duplajara nott es ki kellett neki fizetni!

2018. ápr. 12. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én provident számlás hitelt vennék fel.


Kettő volt nekem eddig:

-100 000 ft-os, erre 109 500-at

-250 000 ft-os, erre 310 000-et fizettem


személyi kölcsön, banknál biztos drágább lesz.

2018. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na sikerült a kölcsön? (1-es)
2018. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!