Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy plázában sikerült véletlen...

Egy plázában sikerült véletlen számlanyitás nélkül igényelhető OneCard Standard Hitelkártyát igényelnem. Ezt visszalehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ma kaptam ezt az SMS-t. Az elfogadó nyilatkozatot ha nem írom alá akkor ez mintha meg sem történt volna?


"Hitelkártya igénylését 300000Ft kerettel jóváhagytuk. Az elfogadó nyilatkozatot postázzuk, a kártya elkészültéről külön értesítést küldünk."



2018. ápr. 12. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hitelkártya nem kötelez semmire, bármikor visszadhatod. Ráadásul ugyanúgy működnek, mint bármelyik bankkártya, érvényesítened kell használat előtt. Engem egy időben dobáltak mindenféle hitelkártyákkal, én még sms-t sem kaptam, csak magát a kártyát borítékban, tűzre vágtam az összeset.
2018. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Leírnád kicsit részletesebben, hogy ezt mégis hogyan sikerült VÉLETLENÜL összehozni?
2018. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Manipulálva lettem egy csodás szempár által.
2018. ápr. 13. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a bankba vagy hívd fel, és szólj, hogy nem kell. Nem is értem, hogy ez hogy nem jutott eszedbe.
2018. ápr. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk a hitelkártya legyártásának az árát simán követelhetik Tőled - akkor is, ha nem aktiválod.


Véletlen... Ha egy csodás szempár néz rád, akkor véletlenül adsz neki 1 milliót, ha szépen kér? :D

Ember, figyelj oda a pénzügyeidre!! - hidd el, jót akarok, nem "ekézés"-ből írtam.

2018. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anno a nagyapám is kapott kb 15 éve a Budapest Bankból postán egyet.... egyetlen bibi, hogy már akkor is 14 éve halott volt
2018. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Telefonálj be, és mondd le.
2018. ápr. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!