Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Telekomos tartozásomat a...

Telekomos tartozásomat a Creditreform kft-nek kellett kifizetnem, véletlen kétszer is utaltam. Vissza küldik?

Figyelt kérdés

Tartozásom volt a telekomnál és a [link] cégnek kellett fizetnem. Interneten fizettem és véletlenül kétszer is utaltam 12,500 forintot, mert elsőnek sehol nem jelent meg a sikeres tranzakció.

Ilyenkor mit lehet tenni, vissza küldik?


2017. nov. 14. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Most utaltál, délután? Mert ha banki időn kívül volt, akkor még nem teljesült, még vissza tudod "hívni" az utalást.

Ha pedig már elment, akkor menj be a bankba és kérd vissza a 2.-ikat - ha tényleg 2x ment el.

2017. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még nem ment át a pénz, visszavontam az utalást az erste netbankban.

2017. nov. 14. 20:56
 3/3 A kérdező kommentje:

Netbankban visszavontam, azt írta hogy folyamatban, majd amikor ismét bejelentkeztem a netbankba megint ott van.

[link]

[link]

2017. nov. 14. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!