Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A jófogás.hu oldalon szerettem...

A jófogás.hu oldalon szerettem volna járművet árulni internetes fizetés ellenében. Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Jármű eladása esetén az oldal bankkártyás utalás esetén 1150 forint díjat számol fel. A bankkártyámról levették az összeget, de a hirdetés nem jelent meg. Hasonló tapasztalatok / tippek/ötletek? Köszönöm!

2018. ápr. 19. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, nem azonnal jelenik meg a hirdetés - azóta már lehet, hogy kint van, nézd meg. De a működési szabályzatban ezt találtam:


"A Szabályzatnak megfelelő felhasználói ajánlattételben foglalt hirdetéseket a Társaság a hirdetési szándék megerősítésére szolgáló aktiváló link Felhasználó által történő használatát követően a lehető legrövidebb időn, legfeljebb 48 órán belül közzéteszi és 90 nap időtartamra elérhetővé teszi a Weboldalon. Ettől eltérően a jármű kategóriában eredetileg a Használtautó Weboldalon feladott Vállalati Hirdetések esetében a Társaság addig az időtartamig teszi közzé a hirdetést a Weboldalon, amíg az a Használtautó Weboldalon szerepel"


Amúgy tudom, hogy szárasz olvasmány, de nem árt, ha elolvasod a szabályokat:

[link]

2018. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!