Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok kártyával...

Miért nem tudok kártyával fizetni az Aliexpress.com-on?

Figyelt kérdés

Néhány napja nem fogadja el a rendszerük a kártyám.

Valaki járt már így?



2018. ápr. 26. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Aliexpress-en nem, de az OTP-s fizetőfelületen igen. Egyszer csak nem működött többé a kártyám, amit 2 héttel előtte még vidáman használtam, és az OTP meg a kártyakibocsátó csak egymáshoz küldözgettek, hogy a másiknál van a hiba. Sose derült ki, mi volt az oka. Hívd fel a bankodat, talán tudnak mondani valamit.
2018. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam Én is, (természetesen OTP-s kártyával van nekem is gondom)!
2018. ápr. 26. 19:22
 3/7 anonim válasza:

Ami eddig kiderült: Maestro kártyákkal a MasterCard cégnél hitelesítési gondok adódtak. Ilyenkor Ali letiltja adott kártyatípust.

Másik: MasterCard adatbázisban OTP-t nem találni, sőt, egyáltalán magyar érdekeltségű bankot sem.

Megesik h. Maestro is és Debit is, de döntően külföldi tulajdon bank kártyája jó.

OTP se lehet rossz, ha pl. MasterCard a kártya, vagy Visa, ezeket elfogadja (ismeretségben aki kötélnek állt, teszteltünk filléres (páárdonn!, centes) rendelésekkel).

2018. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

OTP Maestro bankkártyám van, ahogy írtam eddig elfogadta néhány napja viszont nem.

Kérjek más bankkártyát vagy mit tegyek?

2018. ápr. 28. 11:02
 5/7 gyuux válasza:
Maesro kártyám van, nekem sem fogadja el egy pár napja.A tesóm master card kártyával tud fizetni
2018. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyom köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek!
2018. ápr. 29. 14:38
 7/7 BECS83 válasza:
Néhány napja nem fogadta el a kártyámat az ali. Azt irta "Please fill in the information in English" átítam az ékezetes karaktereket ékezet nélkülire, így működik. (OTP mastercard)
2019. szept. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!