Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan fizettem PayPallal, ha...

Hogyan fizettem PayPallal, ha nem volt megerősítve a kártya, és nem is volt rajta pénz?

Figyelt kérdés

Tehát rendeléssel egyidejűleg regisztráltam PayPalra, ahogy a webshop beágyazta a felületelt mert korábban nem volt fiókom.


Nos a webshop megkapta a termékért járó pénzem, az OTP-s számlámról is leemelték ezt az összeget, és a szükséges 400 forintot..


Kérdésem lenne, hogy megerősítés, illetve egyenleg nélkül hogyan tudtam fizetni?


Illetve a legfontosabb, hogy a PayPal számlám most a termék árával mínuszban van. Most az az összeg csak még nincs elkönyvelve náluk? Az hogy lehet ha az OTP-s számlámról már levonták, és a webshop is megkapta?



2017. jún. 12. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha Paypaylon megadtad a kártyád adatait és levonta a 400ft-ot, akkor a bankkártyrádról vonta a pénzt amit a paypal-al fizettél.

Nem vagy mínuszban, csak mutatja, hogy ennyit költöttél el.

2017. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a 4 számjegyű kód megadása nélkül zajlott le a vásárlás? :O

Viszont a 400 forintot csak akkor utalják gondolom vissza, amint validáltam a kártyám gondolom.


Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

Egy ismerősömnek "segítettem" és megijedtem hogy elrontottam valamit.

2017. jún. 12. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:

pin kódra gondolsz? Igen, nem kell hozzá, össze van kötve paypal-al aztán simán fizetsz, csak a kártyád napi limitje határozza meg mennyit költhetsz azon keresztül.

Olyasmi így mint a paypass, de itt nem 5000ft a limit.


Igen, a paypal-re kerül a pénz, ha aktiváltad.

2017. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az "aktiváló" 4 számjegyre gondoltam.

Amit ugye a saját netbankban a 400 forint levonásánál látok megjegyzésben, például: PP*1234 CODE.


Tehát még időm sem volt eljutni eddig a lépésig, máris átutalásra került a termék összege.

Én ezen lepődtem meg nagyon..

2017. jún. 12. 20:49
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Olyan kódot nem kell megadni. Paypal-lal csak az email-cím és jelszó kell, vagy ha a webshop-on be lehet állítani ,hogy jegyezze meg azokat is, akkor még csak az sem kell, pár kattintás és ennyi.
2017. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!