Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénz visszautalás számlaszám...

Pénz visszautalás számlaszám nélkül, meglévő információval, lehetséges? Infók lent?

Figyelt kérdés
Szóval történt egy kis félreértés, visszatérítettek nekem ~5100 forintot, egy bolt, viszont azóta megjött a csomag, átvettem, és vissza kellene utalnom a pénzt, bemegyek bankba visszatudják nézni hogy ki utalta nekem, és az alapján visszatudják utalni a pénzt nekik?

2018. ápr. 26. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Angol oldalról van szó, és azt írták hogy ezzel kapcsolatban keressem fel a bankomat*
2018. ápr. 26. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen módon fizettél? Az "átutalás" elég tág fogalom, és szerintem te nem hagyományos átutalással fizettél...
2018. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra a számlaszámra kellene küldened a pénzt, ahova eredetileg utaltál.
2018. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Online "átutalással" fizettem, az oldalon voltak lehetőségek, paypal, mastercard stb, mastercard opcióval fizettem, megadtam kártyám adatait stb, és levonták az adott összeget.
2018. ápr. 26. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ugye :)

Ez nem átutalás volt, hanem kártyás fizetés.

Ezért nem tudod visszaküldeni a pénzt, hiszen már egyszer visszakaptad.

Legfeljebb újra kifizetheted a terméket, de ezúttal nem küldik el neked, és így kiegyenlítődik a dolog.

De ebben a bank nem illetékes, ezt neked kell lejátszanod az eladóval.

2018. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Írsz a boltnak, hogy mi történt és hogy adjanak egy IBAN bankszámla számot. Magadtól ennyi miért nem megy?
2018. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

5100 Ft-ot IBAN átutalással fizetni nagyon nem jó ötlet a bankköltség miatt.


Küldjenek egy kártyás fizetési linket

2018. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!