Budapest Bank vagy OTP?

Figyelt kérdés
Lakossági folyószámlát szeretnék nyitni, őszintén szólva fogalmam sincs melyik optimálisabb és költséghatékonyabb. Nagy igényeim nincsenek, lehessen a kártyával online fizetni, ill a számlavezetési díjam a lehető legalacsonyabb legyen illetve az ügyintézés zökkenőmentes legyen (annó CIBes voltam, no komment)
2018. ápr. 26. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyintézés minősége az OTPnél tapasztalatom szerint kifejezetten rossz.
2018. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A zökkenőmentes ügyintézéshez elsősorban nem az a fontos, hogy a bankfiókban mi folyik, hanem az, hogy egyáltalán legyen a közelben a banknak fiókja. Ezért a Budapest Bank eleve kiesik, mert kevés fiókkal rendelkeznek, és a saját ATM-jeik száma elenyésző az OTP-éhez képest.

Ha a "minél olcsóbb legyen" a fő szempont, akkor menj a Gránit Bankhoz, nekik 1 fiókjuk van az országban, azért tudnak olcsók lenni.

2018. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a Gránitot néztem, de őszintén szólva bizalmatlan vagyok velük kapcsolatban. budapesti vagyok egyébként, úgyhogy fiók tekintetében az a bank okés lenne. Igazából arról a bankról semmit sem tudok, az OTPről viszont hallok innen-onnan rosszakat, és nem feltétlen az ügyintézéssel kapcsolatban, hanem hogy drága a számlavezetés
2018. ápr. 26. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nyiss számlát a Gránitnál.
2018. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barmit, csak OTP-t ne. Abszolut nem rugalmasak, burokratikus, korulmenyes, lassu es a legdragabb bank a piacon.
2018. ápr. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!