Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliai HSBC banknál van...

Angliai HSBC banknál van számlám de már nem tartózkodom kint, és -19font tartozásom van tranzakcioókból kifolyólag, ezt be tudják hajtani vagy foglalkoznak egyáltalán ekkora összeggel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem beszélek angolul mikor kint voltam 1 ismi segített számlátnyitni de ő már nem tud ebben segíteni,és nekem sem áll módomban kiutazni sajnos,olyan számlám van h se kezelési költség se semmi,még minuszba se mehettem volna le ottkint csak h itthon vettem le róla a pénzt otp.s atm ből ezért keletkezett a minusz 19font,próbáltam otp.s számlámon keresztül kiegyenlíteni de sajna nem tudtam utalni mert swift meg stb kód kell de mivel ezek a szerződésben nincsenek benne és felhívni se tudom őket angol tudás hiányában nem tudom mi tévő legyek...?

2018. ápr. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
növekszik majd a tartozás... vonják mindig. ha nem fizeted, behajtják
2018. ápr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bank SWIFT/BIC kódját meg kell hogy tudd nézni a honlapján, de am a google a barátod :) Biztos, hogy ki tutod egyenlíteni. Valakit hatalmazz meg aki kinn van, hogy járjon el a helyedben és szüntesse meg a számlát. Persze a külföldi bankok eljárási rendjét nem ismerem, de ez MO-n működne... Feltételezem hogy ott is. Esetleg azt lehet hogy írsz a banknak egy e-mailt, hogy mit lehetne tenni pl. az úgy működik-e hogy elutalod a pénzt és kéred a számla megszűntetését. Ez lenne a korrekt eljárás nem csak hagyni hogy a tartozás gyűljön.
2018. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom h az lenne helyes h rendezném és azt is szeretném de nincs ismim és angolul sem tudok h irjak nekik v hivjam oket
2018. ápr. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!