Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffensen bankkal szembeni...

Raiffensen bankkal szembeni panaszomat milyen fórum elé terjeszthetem be, ahol érdemben foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés
Autó hitelem van, hiába kértem, hogy segítsenek megoldást találni a 75eft-ról 140eft-ra emelkedett havi törlesztés megváltoztatására, azt mondták, ha nem tudom fizetni adjam vissza, és utánna még van rá 2 évem, hogy a fenn maradt tartozásomat rendezzem a bank felé. Már belerokkanunk, de így nem adhatjuk vissza, 2 éven keresztül kb. havi 150eft-ot kellene fizetnem. Miből??? Már a lakásunk is veszélyben van. Tud valaki segíteni????
2012. jan. 10. 13:38
 1/2 anonim válasza:

Próbáld meg itt:

[link]

Tanácsot is adnak, hogy mit tehettek ilyenkor. Sajnos az autóhitelekkel kapcsolatban nem hallani semmit, az ilyen jellegű problémák megoldásával nem foglalkozik senki... Remélem sikerül valami megoldást találnotok!

2012. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy időtszakított rám.

Sajnos a decemberben született megállapodás sem terjed ki az autóhitelesekre, pedig ők is elveszíthetik az otthonukat. Nekem 4 csemetém van, és nem érzem magam felelőtlennek és meggondolatlannak, évek óta rendesen fizetjük a részeleteket. Egyszerűen becsaptak.

Mégegyszer nagyon köszönöm. Mosolygós szép napot!

2012. jan. 13. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!