Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Provident mennyi összeget...

A Provident mennyi összeget hagyna jóvá nekem ha fals a bejelentésem?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó ,hogy szeretnék személyi kölcsönt felvenni. A munkáltatóm viszont csak 6 órában foglalkoztat ezáltal körülbelül ilyen 68 000 Ft-ős bért kapok. Valójában 200 ezer felett van a nettó jövedelmem. Érdemes megpróbálni egyáltalán? Vagy hozzávetőleg mennyi pénzre számíthatok amit adnának?
2018. ápr. 30. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

A Provident honlapján lehetőség van arra, hogy visszahívást kérj - akkor felteheted nekik a kérdésedet.

Mi innen nem tudjuk, nem látjuk, hogy van-e áruhiteled, részletre vásárolt telefonod, fizetsz-e lakásrezsit vagy szüleidnél laksz, stb.

Mondjuk nem igazán értem, hogy ha nettó 200 ezret keresel, akkor miért nem spórolsz inkább - miért akarsz hitelt felvenni?

2018. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

"Jó ötlet volt a Provident":

[link]


De amúgy tényleg, magyarázza már el nekem valaki, hogy miért a Providenttől vesztek fel hitelt uzsorakamatra, miért nem akkor már valami banktól?

2018. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert a folyószámlás hitele olcsóbb!
2018. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első: Te amúgy tudsz a kérdésre válaszolni? (igen, én sem tudok). Honnan tudod, hogy milyenek az életkörülményei? 200ezerből nem feltétlenül lehet spórolni, ha mondjuk egyedül tartasz fent egy albérletet, pláne nagyvárosban. Budapesten meg egyenesen lehetetlen.
2018. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es, leírtam, hogy :

"Mi innen nem tudjuk, nem látjuk, hogy van-e áruhiteled, részletre vásárolt telefonod, fizetsz-e lakásrezsit vagy szüleidnél laksz, stb. "

Tehát leírtam, hogy nem ismerjük az életkörülményeit, hiteleit. DE!


Azt írod:

"200ezerből nem feltétlenül lehet spórolni, ha mondjuk egyedül tartasz fent egy albérletet, pláne nagyvárosban. Budapesten meg egyenesen lehetetlen."


Oké, menjünk a Te logikád szerint: ha nem tud 200 ezerből megspórolni semmit, akkor hogyan, miből fogja visszafizetni a személyi kölcsönt? - ami ugye még több, mint amennyit fel akar venni (csak példa: 200 ezerre mondjuk 240 ezret kell visszafizetni)

2018. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, és nyilván "elkerülte a figyelmedet", hogy az első mondatommal megoldást is kínáltam a kérdezőnek: ellentétben Veled, aki csak belém kötött, illetve a többiekkel, akik mindent írtak csak a kérdező nincs vele előrébb.


Szóval úgy gondolom, egyedül én voltam az, aki megpróbált segíteni a kérdezőnek - erre engem húznak le - nem baj, már megszoktam a gyakori béka alatti színvonalát. Majd csak leszokok a segítésről is, csináljátok csak!!

2018. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen törlesztő a nevemen. Sosem volt. Egyetlen előfizetés van de az sem hűségre. Igazából ebből kifolyólag lehetne viszonylag költségmentes eletvitelre gondolni de nem mondanám. Albérletben lakom igen ami havi szinten olyan 80ezer ez nem titok. Igazából arra kellene a hitel ,hogy egy használt autót vegyek mert elég drága így is a bejárás. Vonattal közlekedek ami havi szinten 42.900Ft. Arra gondoltam ezt akar üzemanyagba is fektethetnem. Most spóroltam meg pénzt jogosítványra + 100ezret autóra. Nyilván a 100 nem elég vagy legalább is szeretnek többet ha lehet. Olyan 350ezerig szeretnek autót venni azaz olyan 250ezer hitelre lenne szükségem legjobb esetben. A kérdés miért nem sporolok akkor inkább az autóra? Azért mert elég megbízhatatlan mostanában a tömegközlekedés és nem szeretnem ha emiatt kene elvesztenem a munkámat. Ebből kifolyólag indokolt lenne a mihamarabbi váltás.
2018. máj. 1. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os: Az első hozzászólásod első fele az oké, de mit kötözködsz, hogy "Mondjuk nem igazán értem, hogy ha nettó 200 ezret keresel, akkor miért nem spórolsz inkább - miért akarsz hitelt felvenni?"

Annyira utálom az ilyen tudálékos embereket. Én is sok kérdést kiírok és mindig jön 1-2 ilyen mint Te, akinek muszáj valami megjegyzést fűzni a dologhoz.


Azt meg Te honnan veszed, hogy kéne egyáltalán hitelt felvennie szerintem? Én pont, hogy ellene vagyok.


Úgyhogy veregesd meg a vállad tényleg, tök nagy segítség voltál mindenkinek. (igen, tudom, én is)

2018. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

No, hát a kérdező leírta, hogy tényleg albérletben él és 42 ezerből jár be dolgozni vonattal.

Csakhogy akkor nem az a megoldás, hogy vesz egy autót - szerintem - hanem először is megpróbálja a munkáltatóját rábírni arra, hogy fizessen költségtérítést az utazásra.

Ha nem megy, akkor jöhetne szóba a kocsi, de! igaz, hogy nagy nehezen összespórolt 100 ezret az autóra, meg 250 ezret fel akar venni, de egy kocsinak van átírási költsége, kötelező felelősségbiztosítás, stb. - ráadásul, egy olcsóbb autón hamar előkerül 1-2 hiba - az is viszi a pénzt a kölcsön törlesztés mellett.


Kérdező, mi itt úgysem fogjuk tudni megadni neked a választ - keresd fel a Provident honlapját és kérj visszahívást, majd ők megmondják, kaphatsz-e?

(1-es, a "tudálékos" :D)

2018. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Be tudnak írni nem hivatalos jövedelmet.
2018. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!