Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank, ahol diákcsoma...

Van olyan bank, ahol diákcsomaghoz lehet mastercard vagy visa kártyát választani?

Figyelt kérdés
Most készülök diákként számlát nyitni. Ti melyik bankot ajánljátok?

2018. máj. 6. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
otp-nél biztos
2018. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gránitnál évi 1390 Ft a mastercard, semmi más költség nincs. Nincs semmi feltétele és nem csak diák.


Ingyenes számla meg semelyik banknál nincs.

2018. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ingyenes számla meg semelyik banknál nincs."


A diákszámlák azok. Legalább is nekem mikor még az volt, nem emlékszem hogy valaha is bármiféle költséget vontak volna le rá.

2018. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A diákszámlák azok."


Konkrét számlát mondj, linkeld be. Pl. az OTP Juniornál fizetned kell a netbankért havidíjat, stb.

2018. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OTP diákszámlájához nagyon sok éve Mastercard jár.


Erste egy ideje Maestrot ad a csomagban, de biztosan van lehetőség helyette másfajtát igényelni. Akkor a díja persze magasabb lesz.



Néhány éve fut ez, hogy diákszámlákhoz Maestro, de csak kiszúrják vele az ember szemét. Nem értem, hogy miért nem lehet normális kártyát adni hozzá.

Én már nem vagyok diák, de régebben a diákszámlákhoz is inkább Visa vagy Mastercard járt.

2018. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
67%

Szerintem az Erstenél is lehet, csak annak az éves díja drágább. Utána kellene annak is kérdezni, hogy az éves díjon kívül más kedvezménytől elesel, pusztán a más kártyatípus miatt.


Sberbank dombornyomottat ad a diákszámlához is. Hogy milyen díjjal azt nem tudom, esetleg ha neked ez vonzó, utána kellene nézni. Unokatesónak van ilyen, hogy ő mi alapján választotta, nem tudom.



OTP viszont elektronikus Mastercardot ad alapból, az biztos. Hogy jó-e az OTP junior csomag vagy találsz számodra jobbat azt persze szintén nem tudhatom.

2018. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!