Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik nyeremény betétkönyv a...

Melyik nyeremény betétkönyv a jobb választás? OTP vagy FHB?

Figyelt kérdés
OTP-sből az 50 ezrest ajánlják, FHB-sből meg van 200 ezres is. Melyiket éri meg jobban vásárolni?

2018. máj. 10. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyiket sem....
2018. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az FHBnál nagyobb az esély,hogy nyersz.(több a nyeremények száma a betétesekhez képest)Az OTP-nél nagyobb értékűek a nyeremények. (viszont ez a legrégebbi, szóval rengeteg betétkönyv játszik)

Az OTPnél 5 ezres a legkisebb címlet.

Ez esetben 1x kerül bele a "kalapba" a betéted sorszáma, ha 10db 5 ezrest veszel, akkor az 5 betét szerepel egyszer

Ha ötvenezrest veszel egy betétszám szerepel 10x. Viszont az 50 ezresnek (nagyobb címletnek) az a veszélye, hogyha például hónap végén szükséged van 10 ezer forintra, akkor nem marad bent 40 ezer forint játszani, hanem az egészet egyben ki kell venned. (mondjuk ez történik február 9-én és visszateszed a maradék 40-et legközelebb áprilisban fog játszani a betéted. Tehát buktál 2 hónapot)

Azért mondják, hogy nagyobb címletet vegyél, mert több jutalékot kapnak. Célszerűbb több kis címletet felhalmozni.

2018. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Javítanám az előző válaszomat.Elgépeltem.

Ha 10db 5 ezrest veszel. Akkor 1x szerepel 10 különböző betét a sorsolásban. Ami ugyanolyan, mintha az ötvenezres betéted száma szerepelne 10.

2018. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!